Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 16d. 14:08

Serbija net neplanuoja priimti migrantų, kuriuos Vengrija jai siųs atgal

Ivica Dačičius
„Scanpix“/AP nuotr. / Ivica Dačičius

Serbija iš anksto pareiškė, kad net neketina priimti tūkstančių pabėgėlių, kurie liks šalyje Vengrijai sustiprinus savo sienų apsaugą, skelbia rfer.org. Vengrija anksčiau tvirtino, kad visus nepriimtus pabėgėlius siųs atgal iš ten, kur jie atvyko – į Serbiją.

„Idėja, kad pabėgėliai bus grąžinami atgal į Serbiją yra tiesiog nepriimtina, turint galvoje, kad pas mus plaukia migrantų srautai iš Graikijos ir Makedonijos“, – teigė Serbijos užsienio reikalų ministras Ivica Dačičius.

„Mes norėtume būti problemos sprendimo dalimi, tačiau neketiname skriausti savęs“, – teigė Serbijos diplomatijos vadovas po susitikimo su Čekijos užsienio reikalų ministru Lubomiru Zaoraleku.

„Per mūsų šalį jau keliavo daugiau nei 140 tūkstančių migrantų ir tik 550 jų pasiprašė prieglobsčio Serbijoje. Visi likusieji nori keliauti į Vakarus“, – teigė I.Dačičius.

Tuo metu Vengrija kaltina Serbiją tyčia transportuojant pabėgėlius prie šių valstybių sienos ir padedant pereiti į Vengriją. Serbijos ir Vengrijos užsienio reikalų ministrai trumpai diskutavo šia tema, tačiau sutarimas nebuvo rastas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min