Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Paskutinė akcijos diena.
Išbandyti

Serbija net neplanuoja priimti migrantų, kuriuos Vengrija jai siųs atgal

Serbija iš anksto pareiškė, kad net neketina priimti tūkstančių pabėgėlių, kurie liks šalyje Vengrijai sustiprinus savo sienų apsaugą, skelbia rfer.org. Vengrija anksčiau tvirtino, kad visus nepriimtus pabėgėlius siųs atgal iš ten, kur jie atvyko – į Serbiją.
Ivica Dačičius
Ivica Dačičius / „Scanpix“/AP nuotr.

„Idėja, kad pabėgėliai bus grąžinami atgal į Serbiją yra tiesiog nepriimtina, turint galvoje, kad pas mus plaukia migrantų srautai iš Graikijos ir Makedonijos“, – teigė Serbijos užsienio reikalų ministras Ivica Dačičius.

„Mes norėtume būti problemos sprendimo dalimi, tačiau neketiname skriausti savęs“, – teigė Serbijos diplomatijos vadovas po susitikimo su Čekijos užsienio reikalų ministru Lubomiru Zaoraleku.

„Per mūsų šalį jau keliavo daugiau nei 140 tūkstančių migrantų ir tik 550 jų pasiprašė prieglobsčio Serbijoje. Visi likusieji nori keliauti į Vakarus“, – teigė I.Dačičius.

Tuo metu Vengrija kaltina Serbiją tyčia transportuojant pabėgėlius prie šių valstybių sienos ir padedant pereiti į Vengriją. Serbijos ir Vengrijos užsienio reikalų ministrai trumpai diskutavo šia tema, tačiau sutarimas nebuvo rastas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius