Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 4d. 07:44 , atnaujinta: 2013 rugsėjo 4d. 08:01

Tris moteris dešimtmetį vergėmis laikęs Arielis Castro rastas negyvas kalėjimo kameroje

Arielis Castro teisme
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Arielis Castro teisme

Arielis Castro – pagrobėjas, kuris maždaug dešimt metų savo namo rūsyje laikė tris moteris, antradienio naktį rastas negyvas savo kalėjimo kameroje.

Kaip informuoja AP, policija mirtį įvardina kaip savižudybę. Vyras rastas pasikoręs. Pareigūnai jo kūną kameroje rado 9.20 vietos laiku. Kalėjimo personalas dar bandė gaivinti kalinį, tačiau nesėkmingai. Nuvežus į ligoninę buvo konstatuotas vyro mirties faktas. 

Rugpjūčio pradžioje teismas paskelbė, kad pagrobėjui teks visą likusį gyvenimą praleisti kalėjime. Nusikaltėlis niekada negalės pretenduoti ir į paleidimą anksčiau laiko, o teisėjas prie bausmės iki gyvos galvos pridėjo dar tūkstantį metų.

Arielis Castro pripažino savo kaltę visais 937 kaltinamojo akto punktais, įskaitant ir pagrobimą, išprievartavimą, nužudymą.

53-ejų vyras dėl savo elgesio kaltino jo priklausomybę pornografijai ir seksui bei patirtą smurtą vaikystėje. Stovėdamas teisme nusikaltėlis aiškino, kad jo namuose, kuriuose jis laikė įkalinęs Amandą Berry, Giną DeJesus ir Michelle Knight, esą vyravo harmonija.

Trys moterys – 27-erių A.Berry, 23-ejų G.DeJesus ir 32-ejų M.Knight – buvo aptiktos gegužės 6 dieną viename name Seimuro gatvėje Klivlande, netoli nuo tos vietos, kur jos buvo matytos paskutinį kartą prieš dešimt metų.

Jos buvo išgelbėtos, kai A.Berry, kuri nelaisvėje pagimdė vaiką, sugebėjo prisišaukti A.Castro kaimyną.

Šios trys moterys buvo pagrobtos skirtingais metais: M.Knight – 2002-aisiais, A.Berry – 2003-aisiais, o G.DeJesus – 2004-aisiais.

Pasak prokurorų, per ilgiau nei dešimtmetį tos trys moterys daug kartų buvo mušamos, surišamos, patirdavo lytinį smurtą. Joms niekada nebuvo leidžiama išeiti iš A.Castro namų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min