Dabar populiaru
Publikuota: 2015 lapkričio 11d. 11:25

V.Putino dukrų skandalas: paaiškėjo iš kur pinigus semia vyresnėlė Marija

Vladimiras ir Liudmila Putinai su dukra Marija
Nuotr. iš beautifulrus.com / Vladimiras ir Liudmila Putinai su dukra Marija
30-metė Vladimiro Putino dukra Marija ilgą laiką vengė viešumos. Skelbiama, kad biologijos mokslus Sankt Peterburge ir medicinos Maskvoje baigusi Marija kurį laiką gyveno Nyderlanduose, kur ištekėjo už vietinio verslininko Jorrito Joosto Faasseno, susijusio su kompanija „Gazprom“.

Pats V.Putinas tikino, kad abi jo dukterys gyvena Maskvoje. Neaišku, kiek patikimas šis V.Putino pasisakymas, tačiau „Reuters“ žurnalistų atliktas tyrimas rodo, kad abi prabangiai gyvenančios dukros pinigų šaltinius išties atvėrė Rusijoje.

Faassen pavardę naudojanti Marija teigia užsiimanti biomedicinos karjera. Maskvos valstybinio universiteto akademinių darbų bazėje ji minima, kaip prisidėjusi prie penkių mokslinių darbų apie endokrininės sistemos veiklą.

Į profesorės titulą pretenduojanti V.Putino vyresnioji dukra minima kaip kandidatė tapti Maskvos endokrinologijos tyrimų centro nare. Šis centras vykdo labdaros projektą „Alfa-Endo“, kuris finansuojamas „Alfa Bank“ lėšomis.

Milžiniškos pinigų sumos iš banko, kurio stambiausias akcininkas Kremliui artimas Michailas Fridmanas, keliauja šio projekto įgyvendinimui. Patys banko atstovai patvirtino remiantys projektą, tačiau nenori detalizuoti nei paramos dydžio, nei savo interesų.

Dar paslaptingiau atrodo tai, kad „Gazprom“ konsultavęs Marijos vyras J.J.Faassenas staiga pradingo iš „MEF Audit“ konsultacijų grupės vadovo pavaduotojo posto, o kompanijos puslapyje taip pat nepateikiama jokios informacijos apie V.Putino vyresniosios dukros, jau gyvenančios Maskvoje, vyrą.

Jaunesniąją dukrą išdavė pomėgis šokti

Antroji V.Putino dukra Katerina iškilo į viešumą po realybės šou, kuriame ji šoko ir atlikinėjo akrobatinius triukus.

29-erių metų Katerina yra ištekėjusi už Kirilo Šamalovo, Nikolajaus Šamalovo sūnaus. Ši pavardė labai daug sako tiems, kurie išmano Rusijos bankų sektoriaus veiklą. Būtent N.Šamalovas, „Bank Rossija“ dalininkas, yra vadinamas šešėliniu Kremliaus finansų valdovu. Jo pavardė dažnai minima JAV žvalgybos ataskaitose, sekančiose V.Putino ir jo rato žmonių turto pėdsakais.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Katerina Tichonova dalyvavo realybės šou, kuriame demonstravo gebėjimą šokti
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Katerina Tichonova dalyvavo realybės šou, kuriame demonstravo gebėjimą šokti

Katerina ir Kirilas per trumpą jaunos šeimos gyvenimą jau spėjo užgyventi net 2 milijardų dolerių bendrą turtą. Didžiąją dalį šio turto sudaro neviešinamos akcijos, kurias K.Šamalovas nusipirko iš kito seno V.Putino draugo Genadijaus Timčenkos.

V.Putino dukra gali mėgautis poilsiu 3,7 mln. dolerių kainuojančioje viloje Prancūzijoje. Ją K.Šamalovas taip pat pirko iš minėtojo G.Timčenkos, kuris su V.Putinu bičiuliaujasi dar nuo 1990-ųjų, kai buvęs KGB agentas tapo Sankt Peterburgo valdininku.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:36
52:13
17:22

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min