15min be reklamos
2022 11 30, 00:06

V.Zelenskis: Rusija dar šiemet praras 100 tūkst. karių

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis antradienio vakariniame kreipimesi sakė esąs įsitikinęs, kad iki metų pabaigos Rusijos karių nuostolių skaičius pasieks 100 tūkst.
Volodymyras Zelenskis
Volodymyras Zelenskis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

„Šiais metais Rusija neteks šimto tūkstančių savo karių ir Dievas žino, kiek samdinių. Ukraina išliks. Ir pasaulis padarys viską, kad visi, kalti dėl šio nusikalstamo karo, atsidurtų teisiamųjų suole“, – kalbėjo V.Zelenskis.

Ukrainos lyderis taip pat aptarė padėtį fronto linijoje. Anot jo, situacija išlieka sudėtinga ir nors Rusija patiria didelius nuostolius, ji ir toliau bando žengti į priekį Donecko srityje, įsitvirtinti Luhansko srityje. Taip pat, nurodė jis, priešas planuoja veiksmus Charkivo srityje, turi planų judėti pietų kryptimi.

„Tačiau mes ginamės ir, svarbiausia, neleidžiame priešui įgyvendinti savo ketinimų. Jie sakė, kad užims Donecko sritį pavasarį, vasarą, rudenį. Šią savaitę jau prasideda žiema.

Jie ten dislokavo savo reguliariąją kariuomenę, kasdien praranda šimtus mobilizuotųjų ir samdinių, naudoja užkardų būrius“, – pabrėžė prezidentas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min