Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Vienuose JAV Jutos valstijos namuose rasti 8 nušauti žmonės, įskaitant 5 vaikus

Vienuose namuose JAV Jutos valstijoje trečiadienį rasti aštuoni nuo šautinių žaizdų negyvi žmonės, įskaitant penkis vaikus, pranešė valdžios institucijos, nepateikusios daugiau informacijos ir nenurodžiusios galimo nužudymo motyvo.
Ginklas
Ginklas / 123RF.com nuotr.

Aukos buvo rastos policijai atliekant gyvenamosios vietos gerovės patikrinimą, teigiama Enocho, nedidelio, maždaug 8 tūkst. gyventojų turinčio miestelio, esančio už 394 km į pietus nuo Solt Leik Sičio, pareigūnų pranešime.

Policija teigė nenustačiusi jokios grėsmės visuomenei.

Enocho miesto valdytojas Robas Dotsonas sakė, kad bendruomenę pribloškė žinia apie aštuonis kūnus ir kad mirusieji – visi vienos šeimos nariai – šiame pietiniame Jutos mieste buvo gerai žinomi.

„Daugelis iš mūsų kartu su jais tarnavo bažnyčioje, bendruomenėje ir su šiais asmenimis mokėsi mokykloje“, – trečiadienio vakarą vaizdo pareiškime sakė jis.

„Šiuo metu ši bendruomenė kenčia. Jie jaučia netektį, jie jaučia skausmą ir turi daug klausimų“, – pridūrė R.Dotsonas, pažymėdamas, kad pareigūnai planuoja paskelbti daugiau informacijos, kai jos bus gauta, o policijos tyrimas bus tęsiamas.

R.Dotsonas sakė, kad gerovės patikrinimai, pagrįsti skambučiais – panašiais į tą, kuris atvedė į namus, kuriuose buvo rasti kūnai, – į policijos departamentą, yra įprasti, kai asmenys nematomi ilgesnį laiką.

Penki šeimos vaikai mokėsi Airono apygardos mokyklose, sakoma tėvams išsiųstame laiške.

2021 metais Enochas, esantis Jutos kaimiškoje vietovėje prie 15-ojo greitkelio, į šiaurę nuo Sedar Sičio miesto ir maždaug 128 km į vakarus nuo Braiso kanjono nacionalinio parko, patyrė didelį potvynį, kuris padarė žalos šimtams namų.

Jutos valstijos gubernatorius Spenceris Coxas trečiadienio vakarą tviteryje pareiškė užuojautą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius