Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 13d. 20:26

Vokietijoje prieglobsčio prašančią B.al Assado giminaitę puldinėja pabėgėlių stovyklose

Sirijos prezidentas Basharas al Assadas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Sirijos prezidentas Basharas al Assadas

Sirijos prezidento Basharo al Assado giminaitė gyvena pabėgėlių stovykloje Vokietijoje ir siekia prieglobsčio Europoje, pranešė Vokietijos žiniasklaida.

Fatima Massoud al Assad, B.al Assado pusbrolio našlė, gyvena stovykloje Šiaurės Reino-Vestfalijos žemėje Vokietijos šiaurės vakaruose. Dviejų valstybių – Sirijos ir Libano – asmens dokumentus turinti moteris yra pateikusi prašymą dėl prieglobsčio suteikimo, tačiau jis buvo atmestas. F.M.al Assad pateikė apeliaciją dėl tokio sprendimo.

Jeigu ir apeliacija bus atmesta, F.M.al Assad būtų deportuota ne į Siriją, kur per šešerius metus trunkantį pilietinį kartą yra žuvę daugiau nei 250 tūkst. sirų, bet į Libaną.

Pranešama, kad šiame Vokietijos regione pabėgėliai besirūpinančios įstaigos yra pasipiktinusios, jog jų pareigūnai neinformavo apie moters giminystės ryšius.

Moterį kitas šeimos narys 2015 m. pašovė ir sunkiai sužeidė. Jos režimą palaikantis vyras sukilėlių buvo nužudytas 2014 m.

Vokietijos žiniasklaida rašo, kad F.M.al Assad iš pradžių buvo apgyvendinta kitoje stovykloje, tačiau ją ten užpuolė kiti pabėgėliai. Ji yra pakankamai gerai žinoma Sirijoje, ir kiti sirai iškart atpažino moterį. Tuomet ji buvo perkelta į kitą vietą, tačiau ir čia ji buvo užpulta. F.M.al Assad pateikė prašymą ją perkelti į dar kitą stovyklą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min