Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 29d. 17:51

„Aš, alus ir dėstytojas“ svečiuose – švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius

Gintaras Steponavičius
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Gintaras Steponavičius

Nuo rugpjūčio 27 dienos prasidėjusiuose „Įvado į studijas VDU“ renginiuose pirmakursiai turėjo galimybę ne tik atlikti svarbiausius pasiruošimo studijoms darbus – laikyti Informatikos, Anglų testus, susidaryti paskaitų tvarkaraštį, bet ir susipažinti su universitetu, savo fakultetu, VDU absolventais, žiūrėti filmus ir t.t. Vienas baigiamųjų „Įvado į studijas VDU“ akordų – „Aš, alus ir dėstytojas“ paskaitų ciklo atidarymas su Švietimo ir mokslo ministru Gintaru Steponavičiumi.

Rugpjūčio 31 dieną, penktadienį, 18 val., kavinėje „Kultūra“ (Kauno paveikslų galerija, K. Donelaičio g. 16) Švietimo ir mokslo ministras skaitys neformalią paskaitą „Nuo studento iki ministro“ ir bendraus su studentais.

Į neeilinę paskaitą kviečiami visų Kauno universitetų studentai. Vakaro metu skambės ir specialūs VDU dėstytojų gyvo garso pasirodymai!

„Įvado į studijas VDU“ renginių kulminacija – Rugsėjo 1-osios šventė. Šiemet ji vyks studentams neįprastą dieną – šeštadienį. Nuo 12 val. visuose VDU fakultetuose pirmakursiai susitiks su fakultetų bendruomenėmis, o 13.30 val. visi VDU bendruomenės nariai tradiciškai kviečiami prie Vytauto Didžiojo paminklo (šalia Kauno miesto savivaldybės, Laisvės al. 96) įsiamžinti bendrai nuotraukai.

Vėliau, kaip ir kasmet, šventės dalyviai drauge su Kauno pučiamųjų instrumentų orkestru „Ąžuolynas“ iškilminga eisena pasieks Vienybės aikštę, kur 14 val. pirmakursiai iškilmingai prisieks būti ištikimi universitetui, išgirs VDU rektoriaus ir svečių sveikinimo žodžius ir ragaus šventinį VDU Rugsėjo 1-osios tortą!

Tuo šventiniai VDU renginiai, skirti mokslo metų pradžiai, nesibaigs: rugsėjo 8–9 ir 15–16 dienomis pirmakursių laukia tradicinė stovykla „Subalansuotas fuxas 12“ – tai pramogų, žaidimų kupinas pirmasis žvilgsnis į būsimąjį alma mater. Daugiau informacijos teikiama VDU Studentų atstovybės tinklalapyje www.vdusa.lt.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min