Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Moksleivių diskusija - „Kaip man pasirinkti kandidatą?“

Rašymas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Rašymas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

KTU III-iuose rūmuose (Laisvės al. 13) šiandien nuo 11 iki 13 val. rengiama antroji projekto „Moksleiviai renka Europos Parlamentą” nacionalinė diskusija „Kaip man pasirinkti kandidatą?“.

Diskusijoje „Kaip man pasirinkti kandidatą?“ balandžio 30 d. dalyvauja kandidatai į Europos Parlamentą (EP), rinkimai į kurį vyks gegužės 25 d.: Vydas Gedvilas, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė ir Justina Vitkauskaitė Bernard (Darbo partija), Gintaras Steponavičius, Aušrinė Armonaitė ir Simonas Kairys (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), Birutė Vėsaitė, Remigijus Motuzas (Lietuvos socialdemokratų partija), Aušra Ručienė, Artūras Razbadauskas ir Andrius Mazuronis (Partija „Tvarka ir teisingumas“), Emanuelis Zingeris, Vilija Aleknaitė Abramikienė (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Tiesioginę jos transliaciją nuo 11.00val. galite stebėti 15min.portale

VIDEO: Nacionalinė diskusija 2

Nacionalinės diskusijos yra dalis KTU Viešosios politikos ir administravimo instituto (VPAI) inicijuoto pilietinio projekto „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“. Į jį yra įsijungę virš 120 šalies mokyklų.

Į Kauno technologijos universitetą (KTU) susitikti su kandidatais į EP ir užduoti jiems klausimų atvyko Kauno moksleiviai iš Aleksandro Stulginskio, Juozo Grušo meno,  Kauno Juozo Urbšio katalikiškos, Simono Daukanto mokyklų, KTU ir Jono Jablonskio gimnazijų, o taip pat mokiniai iš Šakių rajono Plokščių mokyklos, Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos“ gimnazijos.

Tiesioginę transliaciją tiesiogiai stebi mokiniai iš visų Lietuvos regionų, o teletiltu pasiekiamos mokyklos – Anykščių Jono Biliūno gimnazija, Gasčiūnų pagrindinėje mokykla (Joniškio rajonas),  Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija, Plungės „Saulės“ gimnazija – gali užduoti juos dominančius klausimus diskusijos dalyviams.

Renginį moderuoja KTU Viešosios politikos ir administravimo instituto direktorius profesorius Algis Krupavičius ir Instituto studentė Giedrė Uscilaitė. Diskusijos atidarymo garbė patikėta KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanei Jurgitai Šiugždinienei ir LR švietimo ir mokslo viceministrei Genoveitai Krasauskienei.

Diskusijos pabaigoje bus apdovanoti klausimų EP nariams ir kandidatams konkurso laureatai. Prizus įsteigė EP informacijos biuras Lietuvoje ir KTU.

Primename, kad balandžio 28 d. įvyko pirmoji diskusija „Ką gali Europos Parlamentas? ARBA Kodėl aš turėčiau balsuoti?“. Joje dalyvavo europarlamentarai Justas Vincas Paleckis, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Juozas Imbrasas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min