Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 09:08

Nemokamos teisės paskaitos mokiniams

Populiariausios lietuvių kalbos ir matematiko konsultacijos šiemet vyks dviem srautais. Taip tikimasi pagerinti jų kokybę, nes dirbdami su mažiau moksleivių dėstytojai galės geriau pateikti savo temą.
Aliaus Koroliovo nuotr. / VDU jau anksčiau vyko teminės paskaitos moksleiviams
Domėtis teise niekada ne per anksti – taip manantys Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Teisės katedros darbuotojai pristato naujovę. Ateinantį vasarį universitete vyks nemokami universitetiniai kursai moksleiviams, kurie ateityje žada studijuoti teisę.

Kursuose, į kuriuos registruotis reikėtų jau dabar, laukiami 10–12 klasių moksleiviai. Paskaitų ciklas startuos vasario 5-ąją ir tęsis iki gegužės 28-osios.

Pasak vieno iš kursų iniciatorių, VDU Teisės fakulteto prodekano Mindaugo Biliaus, teorinių paskaitų ciklas – teisės pradžiamokslis tiems moksleiviams, kurie nori papildyti savo žinias. Paskaitose moksleiviai bus supažindinti su pagrindinėmis teisės šakomis.

„Tiems, kurie galvoja, kad baigę mokyklą norėtų studijuoti teisę, kursai suteiks galimybę iš arti pažvelgti į teisės studijas ir į save kaip galimai būsimą teisininką“, – sakė M.Bilius.

Lankyti šiuos kursus ypač verta tiems, kurie ketina mokslus krimsti VDU: lankiusieji visas 15 paskaitų gaus ne tik savo žinių įvertinimą rodančius pažymėjimus. Dalis išklausytų dalykų bus įskaityti įstojusiems į VDU teisės studijų programą. Susidomėjusieji prašomi registruotis iki vasario 1 dienos el. paštu dek@tf.vdu.lt

Teisės kursai – ne pirmasis paskaitų ciklas VDU, kuris skirtas moksleiviams. 2011 metų vasarį– balandį vyks nemokamų konsultacijų abiturientams ciklas, kovo 19-ąją – „Moksleivių diena VDU“, o gegužę startuos „INFO dienos VDU“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

27:11
03:07
16:08

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie 15min