Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 25d. 16:07

Lietuvą vienija alus ir Algimantas Čekuolis (video)

Algimantas Čekuolis
„Alma littera“ nuotr. / Algimantas Čekuolis

Lietuvos televizijos vedėjas, žurnalistas, keliautojas, rašytojas Algimantas Jurgis Čekuolis yra vienas žinomiausių ir vyriausių televizijos vedėjų, kurio pavardė yra gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Tokią populiarumo viršūnę jam pasiekti pavyko tik uoliu darbu, noru keliauti, tobulėti ir pažinti svečias šalis, todėl posakis, jog „Pasaulį vienija alus ir Algimantas Čekuolis“ yra toks populiarus tarp lietuvių.

Veržlumu, noru tobulėti, pasiekti aukštumų Algimantas pasižymėjo nuo pat jaunystės. Nebūdamas nė šešiolikos metų jis išvyko studijuoti į Gorkio institutą (Maskva), neturėdamas paso ir temokėdamas vienintelį žodį rusiškai „Tak“ (lenk. „taip“), kuris, kaip vėliau paaiškėjo, yra net ne rusiškas. Gyveno Havanoje, ten išmoko ispanų kalbos, nes noras sužinot kuo daugiau naujų žodžių buvo toks stiprus, jog net ir po dienos darbų lankydavo ispanų kalbos kursus. Taip pat laisvai kalba anglų, portugalų, lenkų, italų, prancūzų, vokiečių ir kitomis kalbomis.

Atsakymą į klausimą, kaip patartų abiturientui pasirinkt specialybę, kurią jis nori studijuot, A.Čekuolis pateikė nuoširdų atsakymą: „Patarimas abiturientas būtų tik vienas – įsiklausyt į save, į tai, kas yra įdomu, dėl ko virpa širdis...“.

Net būdamas 77-erių Algimantas Čekuolis stebina, provokuoja, ragina piliečius gyventi ir naudoti savo išmintį: „Kas pasakė, kad gyvenime nereikia išminties?!“.

Studentų brolijos ir seserijos barake.lt vaizdo reportaže interviu su Algimantu Čekuoliu.

VIDEO: Algimantas Čekuolis apie mokyklą ir studijas universitete

Studentų BLOG`as neriboja tavo laisvės. Jei tu aktyvus studentas, tau rūpi studentiškos aktualijos bei problemos, jei tu fotografuoji, rašai, filmuoji – prisijunk prie mūsų ir aktyviai reikšk savo nuomonę, pasakok apie savo nuotykius, dalinkis patirtimi su kitais studentais.

Studentų BLOG`o narių rašinius ir NeTiks TV reportažų galite rasti čia.

Daugiau NeTiks TV reportažų žiūrėkite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min