Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 12d. 16:51

Australijoje siautėjo turistų alų išgėręs šernas: gąsdino žmones, kovėsi su karve, šoko į upę

Šernas
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Šernas. Asociatyvinė nuotr.

Australijos Port Hedlendo miesto apylinkėse 18 skardinių alaus išgėręs šernas sukėlė ant kojų turistus, susimušė su karve, o galiausiai – užmigo, rašo fedpost.ru.

Prieš keletą dienų gamtoje stovyklavietę įsirengę iškylautojai be priežiūros paliko tris alaus pakuotes su skardinėmis. Tokio poelgio žmonės greit pasigailėjo.

Palapinėse miegantys turistai naktį nubudo nuo triukšmo – buvo akivaizdu, kad kažkas doroja pakuotes su alumi.

„Gretimos palapinės gyventojai uždegė fakelą, ir mes pamatėme, kad prie alaus skardinių stovi šernas. Mus pamatęs jis patraukė prie šiukšlių maišų“, – „ABC News“ pasakojo įvykio liudininkė Merida.

Alaus prisigėrusi laukinė kiaulė pavaikštinėjo po stovyklavietę, o paskui pastebėjo pievoje stovinčią karvę ir ją puolė. Pradžioje raguotoji mėgino gintis, bet vėliau suprato, kad reikia bėgti.

„Karvė pabėgo, o šernas ėmė sukti ratus apie mūsų automobilius. Paskui jis metėsi į upę ir ją perplaukė. Kurį laiką palaukę žmonės patraukė į tą pusę ir rado šerną miegantį po dideliu medžiu“, – teigė Merida.

Anot portalo, prisigėrusios laukinės kiaulės elgesys priminė iškylautojams, kad būtina nuo laukinių gyvūnų saugoti į mišką atsivežtus maisto produktus ir alkoholinius gėrimus.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min