Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaunietė badu marino du savo šunis (nuotraukos)

Badu marintas šuo
Gyvūnų globėjų asociacijos nuotr. / Badu marintas šuo
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Ketvirtadienį gyvūnų priežiūros centro „Nuaras“ darbuotojai sulaukė pagalbos šauksmo iš Aleksoto seniūnijos. Darbuotojai prašė nuvykti į Marvelės gatvę ir paimti čia gyvenančios kaunietės badu marinamus šunis.

„Nuvykę nurodytu adresu Gyvūnų globėjų asociacijos ir „Nuaro“ darbuotojai pamatė klaikų vaizdą: du šunys (kalė ir patinas), pririšti prie būdų, buvo tiek nusilpę iš bado, kad sunkiai laikėsi ant kojų“, – pasakojo Gyvūnų globėjų asociacijos narė Džiuginta Vaitkevičienė.

Netrukus rasta ir gyvūnų šeimininkė – L.M. Moteris buvo visiškai girta, pasak kaimynų, gyvenanti asocialiai. Vienas iš jos kieme rastų gyvūnų – kalė Bagyra – 2006-aisias buvo užregistruota ir paženklinta. Kitas šuo, maždaug 2 metų patinas, nei ženklintas, nei registruotas.

Apie situaciją Gyvūnų globėjų asociacija pranešė Centro policijos komisariato, Aleksoto nuovados pareigūnams. Jie prašomi konfiskuoti šunis, jų šeimininkei dėl žiauraus elgesio su gyvūnais bei Kauno miesto gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimų pritaikyti baudžiamojo ir administracinio poveikio priemones.

Iš nelaimės vietos gyvūnai išvežti į „Nuarą“. Po veterinarų apžiūros jiems statomos lašelinės, duodamas maistingas ėdalas. Tačiau atsigauti greičiausiai pavyks tik po kurio laiko, nes abu šunys išsekę.

„Niekada nemačiau tokių alkanų gyvūnų. Atrodo, visą dubenėlį prarytų, jei galėtų“, – sakė Gyvūnų globėjų asociacijos narė. Viliamasi, kad įsikišus policijai, šunys nebebus grąžinti ankstesnei šeimininkei, bet galės surasti naujus, saugesnius namus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min