Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 4d. 16:31

Naujieji metai prasidėjo gyvūnų nelaimėmis

Iš 2 aukšto šunį išmetęs R.Adamčiukas teisinosi, kad to nenorėjo. Tik norėjo, kad jis atliktų gamtinius reikalus.
„Nuaro“ nuotr. / Iš 2 aukšto šunį išmetęs R.Adamčiukas teisinosi, kad to nenorėjo. Tik norėjo, kad jis atliktų gamtinius reikalus.
2009-uosius paženklinę žiaurūs įvykiai, kai buvo sunkiai sužaloti gyvūnai, tęsiasi ir 2010-aisiais. Gyvūnų globėjų asociacijos nariai ir gyvūnų priežiūros bei kontrolės tarnybos „Nuaras“ darbuotojai pirmąsias naujų metų dienas vos spėjo vykti į iškvietimus.

Partrenkti automobilių, pasiklydę, išsigandę fejerverkų triukšmo šunys, į kanalizaciją įkritęs kačiukas, pririštas ir sušalti paliktas trumpaplaukis šuo, sušalusios gulbės, šeimininko suspardytas šuo – tai dar ne visi per kelias dienas gyvūnų globėjų pagalbos sulaukę gyvūnai. Labiausiai „Nuaro“ darbuotojus sukrėtė sekmadienio popietę gautas pranešimas apie Šilutės rajone pro antro aukšto langą išmestą šunį.

Į gelbėtojus kreipęsi Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai pranešė, kad iš antro aukšto pro langą išmestas šuo. Nuvykus paaiškėjo, kad šuneliui lūžusi priekinė koja, jis patyręs šoką.

Kadangi Klaipėdoje sekmadienį nedirbo nė viena veterinarijos klinika, Gyvūnų globėjų asociacija nutarė šuniuką pergabenti į Kauną ir apmokėti visą jo gydymą iš „Pipiro fondo“, jei savininkai to nepadarys patys. Sekmadienio vakarą nelaimėlis pristatytas į Kauną, čia „Nuaro“ veterinarijos gydytojai suteikė jam pirmąją pagalbą. Pirmadienį buvo padaryta rentgeno nuotrauka ir kojos operacija.

„Dabar laukiame žmonių, galinčių šunelį paimti laikinai globoti į savo namus, skambučių. Šuniukas – patinas, 6–7 mėnesių amžiaus.“ Norintys priglausti jį turėtų skambinti šiais telefonais 8698 02999 arba 8 655 70058", – teigė Gyvūnų globėjų asociacijos darbuotojai.

Išmetė brolio augintinį

Šilutės rajono policijos komisariate dėl žiauraus elgesio su gyvūnu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai nesunkiai išsiaiškino, kad šunį sužalojo į gimtinę šventėms iš Didžiosios Britanijos grįžęs 24-erių Ruslanas Adamčiukas. Nuo emigranto rankos nukentėjo ne atsitiktinis šuo – iš antro aukšto išmestas gyvūnas buvo 15-mečio Šarūno, R.Adamčiuko jaunesniojo brolio,  augintinis.

Kaip rašo naujienų portalas Lrytas.lt, R.Adamčiukas anksčiau apklausiamas pareigūnų aiškino, kad brolio šuns išmesti pro langą nenorėjo. Esą šis netyčia išsprūdo iš rankų, kai gyvūną bandė nuleisti žemyn, kad atliktų gamtinius reikalus. Išvesti šuns į lauką vyras sakė negalėjęs, nes buvo netinkamai apsirengęs – būtų sušalęs.

Ši istorija priminė nesenus įvykius: Lietuvoje ir už jos ribų išgirstą šunelio Pipiro istoriją, kurio kankintojas Svajūnas Beniukas šiuo metu atlieka paskirtą bausmę. Taip pat – du Kaune paauglių nukankintus šunis Beną ir Tiną. Abu jie iš „Nuaro“ pateko pas naujus globėjus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min