Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nepalo Raudonasis Kryžius moka atlyginimą benamiui šuniui (video)

Benamis šuo Katmandu gatvėje
Kadras iš „YouTube“ / Asociatyvi iliustracija: benamis šuo Katmandu gatvėje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nepalo Raudonojo Kryžiaus organizacija skyrė atlyginimą benamiui šuniui, kuris ėmė saugoti organizacijos būstinę, praneša AFP.

Pasak organizacijos prezidento Mano Bahaduro Budathokio, sausį šuo apsigyveno greta organizacijos pastato. Kadangi jis buvo sužeistas, organizacijos darbuotojai nesiryžo vyti šalin. Dabar šuo aploja kiekvieną nepažįstamąjį, kuris artinasi prie pastato, ir taip gerai susitvarko su darbu, kad Raudonojo Kryžiaus darbuotojai ketina atsisakyti samdomų sargų paslaugų.

Šuniui skirtas tūkstančio rupijų (apie 14 JAV dolerių) mėnesinis atlyginimas. Be to, jis gaus papildomus priedus už budėjimą išeiginėmis dienomis. Už uždarbį šuniui bus perkamas ėdalas. Raudonojo Kryžiaus atstovai pažadėjo, kad šuo bent kartą per dieną gaus mėsos, taip pat bus vaišinamas pienu ir biskvitu, kuriuos labai mėgsta. Šuo uždirba panašiai kaip vidutinis suaugęs nepalietis, kuris, humanitarinių organizacijų duomenimis, per metus gauna ne daugiau kaip 200 dolerių.

M.B.Budathokis paaiškino, kad tokiu poelgiu Raudonojo Kryžiaus darbuotojai nori parodyti humaniško elgesio su benamiais gyvūnais pavyzdį Nepalo žmonėms. Šalies sostinės Katmandu gatvėse gyvena dešimtys tūkstančių benamių šunų. Jie dažnai tampa žiauraus žmonių elgesio aukomis.

Žemiau galite pasižiūrėti vaizdo medžiagą apie beglobių šunų padėtį Nepale

VIDEO: Jan Salter Introduces the KAT Centre, which Rescues Stray Dogs in Kathmandu, Nepal
VIDEO: Charlotte Uhlenbroek Presents the Street Dogs of Kathmandu
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min