Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 14d. 12:55

Šiaulių policininkas parodė ne tik raumenis, bet ir jautrią širdį: briedžiuką nešė kaip kūdikį

New Project (44)
Gelbėjimo operacijos akimirka

Policija paviešino vaizdo įrašą, kaip kelyje Šiauliai–Radviliškis pareigūnai, galima sakyti, plikomis rankomis gelbėjo briedžiuką.

Šiaulių apskrities policija buvo skelbusi, kad praėjusią savaitę vienam ekipažui teko gelbėti briedžiuką, o dabar pareigūnai prisiruošė paviešinti ir vaizdo įrašą. Užfiksuoti vaizdai išties verti dėmesio ir nepaliks abejingais jautresnių žiūrovų: policininkas nešė miško gyvūną glėbyje kaip mažą vaiką ir kruopščiai perkėlė per aukštą greitkelio atitvarą.

Policijoje buvo gautas pranešimas, kad kelyje Šiauliai–Radviliškis blaškosi briedžiai. Paprastai jie kerta kelią ir išnyksta laukuose ar miškuose. Pareigūnai nuvyko patikrinti situacijos.

Nuvykę pamatė, kad vienoje kelio pusėje – briedė, kitoje, už atitvarų – niekaip pas mamą kelio nerandantis briedžiukas. Kelias į Radviliškį – keturių eismo juostu, perskirtas metaliniais atitvarais.

Pareigūnas gelbėja briedžiuką
Pareigūnas gelbėja briedžiuką

Pareigūnai padėjo jam patekti pas mamą. Palaukė tinkamos progos, pagavo, nelengvai, bet saugiai perkėlė per atitvarą ir paleido pas briedę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:34
05:58
03:39

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min