Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 9d. 08:40

Galvosūkis darbuotojui: ką padovanoti viršininkui?

Renkant dovaną svarbu žinoti, ko tiksliai jums reikia.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Renkant dovaną svarbu žinoti, ko tiksliai jums reikia.

Nenumaldomai artėja šventės, o jūs vis dar nežinote ką padovanoti savo darbdaviui? Nenusiminkite, ne jums vienam tai atrodo sudėtinga. Vieno tyrimo duomenimis, išrinkti dovaną savo vadovui yra antra pagal sunkumą užduotis, sunkiau surasti dovaną tik anytai. Taigi pamėginkime paieškoti dovanų, kurios nustebintų jūsų vadovą.

Norėdami išrinkti tinkamą dovaną savo viršininkui pirmiausia atsakykite sau į klausimus: kiek laiko jūs jau dirbate kartu ir kaip gerai vienas kitą pažįstate kaip bendradarbiai bei asmeniniame lygmenyje. Atsakymai į šiuos kelis klausimus yra labai svarbūs priimant sprendimą kokią dovaną dovanoti savo viršininkui.

Prieš eidami ieškoti dovanos susidarykite sąrašą dalykų, kuriuos žinote apie savo vadovą. Tai gali būti jo asmeninės savybės, pomėgiai, viskas, kas charakterizuotų jį kaip asmenybę bei apibūdintų jo gyvenimo būdą. O tuomet ieškodami tinkamos dovanos remkitės šiuo sąrašu, taip greičiau atmesite tai, kas dovanoti tikrai netinka, ir lengviau rasite tai, kas būtų gera dovana.

Rinkdami dovaną vadovui atminkite: dovana turi būti geros kokybės, įpakavimas turi būti nepriekaištingas, o ranka rašytas palinkėjimas ar raštelis yra tiesiog būtinybė.

Be to, rinkdami dovaną atkreipkite dėmesį į jos kokybę. Vadovui dovanojamas daiktas turi būti kokybiškas, tačiau nemanykite, kad kuo brangesnė bus dovana – tuo ji geresnė. Taip toli gražu nėra, nes dauguma vadovų vertins dovaną ne pagal kainą, bet pagal tai, kiek širdies įdėjote į dovaną. Svarbiausia, kad būtų matyti rūpestingumas ir dėmesys tokiems dalykams kaip įpakavimas, atvirukas ir panašiai, nes brangus daiktas be idėjos ir jūsų asmeninio prisilietimo mažai ko vertas.

Taigi rinkdami dovaną viršininkui atminkite:

* dovana turi būti geros kokybės (tačiau protingos kainos);
* įpakavimas turi būti nepriekaištingas (geriausia, kad dovaną įvyniotų profesionalas);
* ranka rašytas palinkėjimas ar raštelis yra tiesiog būtinybė (jokiu būdu nereikia ilgo teksto, užteks trumpo, bet nuoširdaus palinkėjimo).

Neprašausite pro šalį vadovui dovanodami rašiklius, ant kurių dėžutės bus išgraviruoti asmens vardas ir pavardė, stalinius laikrodžius, kalendorių su kolektyvo nuotraukomis, sąsagas marškiniams su išgraviruotais inicialais, tikros odos aplankus dokumentams ar net graviruotus golfo kamuoliukus (žinoma, jei jūsų vadovas yra golfo mėgėjas). Tai yra dovanos, į kurias įdėsite dalelę savęs, nes pagal jūsų idėją bus sukurta originali dovana. Tačiau jei tam neliktų laiko, galite dovanoti ir vertingas kanceliarines prekes, kurias jūsų vadovas tikrai panaudos darbo metu.

Taip pat savo vadovą galite nustebinti ant jo stalo palikdami ryškiu kaspinu perrištą dovanų pintinę, į kurią galite sudėti gurmaniškų saldumynų, kavos ar arbatos, vaisių, visko, kas, jūsų manymu, jį turėtų nudžiuginti.

Jei nenorite atrodyti taip, lyg savo dovana siekiate būti pastebėtas ar parodyti išskirtinį dėmesį viršininkui, papasakokite apie savo sumanymą kolektyvui, pasidalykite idėjomis, galbūt drauge jums pavyks daug greičiau rasti geriausią sprendimą.

Taip pat pateikiame jums naudingą nuorodą, kuri pasufleruos dovanų idėjų jūsų vadovui.

Gal turite originalių idėjų ką padovanoti draugams, artimiesiems ar kolegoms? Laukiame Jūsų laiškų su dovanų idėjomis ir jų nuotraukomis! Nepamirškite, aktyviausias ir originaliausias skaitytojas bus apdovanotas vertinga dovana! Laiškų laukiame el. paštu kaledos@15min.lt.

Daugiau informacijos čia.

geradovana.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min