TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

V.Beckham Kalėdos – su „trijų kąsnių“ dieta

Victoria Beckham visų kalėdinių atostogų metu laikysis „trijų kąsnių“ dietos, nes moteris yra tiesiog apsėsta troškimo išlaikyti „nulinio dydžio“ figūrą.
1 vieta (tarp nesimpatiškiausių) – dizainerė Victoria Beckham
Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Dainininkė ir drabužių dizainerė nusprendė išsaugoti savo figūrą ir prisipažino su nerimu laukianti to meto, kai jai teks ragauti keptą kalakutą ir kitus šventinius valgius.

Victoria nenori daryti išimčių griežtoje dietoje, kurios laikosi, tačiau tuo pačiu metu svajoja ir apie kalėdinius pietus, kuriais kartu galėtų mėgautis su vyru Davidu, trimis sūnumis ir virtuvės šefu Gordon Ramsay.

„Victoria griežtai kontroliuoja tai, ką ir kiek ji valgo. Retai pasitaiko dienų, kad ji nekontroliuotų ir neskaičiuotų kalorijų. Bet ji žino, kad būtų per daug prašyti ant kalėdinio stalo garuose virtos kalakutienos ar jūrų ešerio ir daržovių“, – žurnalui „Closer“ sakė šaltinis.

„Ji būtinai prisidės prie kalakuto paruošimo, bet paragaus ne daugiau kaip tris kąsnius visko, kas siūloma – nuo trijų kąsnių rūkytos lašišos su blyneliais, iki kalakuto ar saldaus pyrago. Victoria juokėsi, kad gautų širdies smūgį, jei suvalgytų visą kalėdinių patiekalų porciją. Net galvojimas apie tai jai kelia paniką“, – teigė šaltinis.

Victoria tiki, kad kasdien mankštinantis 45 minutes ji suvartoja ne devynis šimtus, bet dviem šimtais kalorijų mažiau. 35 metų žvaigždė taip susirūpinusi per šventes besikaupiančiais kilogramais, kad net galvoja įsigyti brangų treniruoklį.

„Victoria pasakė, kad norėtų, kad tas treniruoklis būtų jai pristatytas į namus ir ji galėtų prieš valgį daryti pritūpimus, kol karalienė sakytų kalėdinį sveikinimą“, – teigė šaltinis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius