Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 5d. 11:34

Ypatinga vieta Klaipėdoje – Teatro aikštė

Anikė
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Anikė

„Susitikim aikštėje“ – labai dažnas klaipėdietis ištaria šią frazę planuodamas susitikimą. Teatro aikštė yra populiariausia vieta Klaipėdoje susitikti su draugais ar pasitikti mylimąją ar mylimąjį pasimatymui ar tiesiog smagiai praleisti laiką aikštės erdvėje.

Kuo ši vieta ypatinga? Teatro aikštėje stovi vienas garsiausių uostamiesčio simbolių – Anikės skulptūra – fontanas. Skultūra buvo pastatyta prieš daugiau nei 100 metų, tačiau per Antrajį pasaulinį karą pradanginta. Ji buvo atkura tik visai neseniai – prieš 24 metus.

Teatro aikštė džiugina ne tik vietinius klaipėdiečius, bet miesto svečius, nes aplink ją yra išsidėstę labai daug kavinių ir barų, naktinių klubų. Savaitgaliais čia vyksta smagios mugės, kuriose galima nusipirkti įvairių sendaikčių, suvenyrų, gintaro dirbinių. Prekybininkai čia atsineša stalus ir kviečia apžiūrėti jų parduodamus darbus. Teatro aikštėje taip pat itin mėgsta leisti laiką neformalus jaunimas – jie dažniausiai būriuojasi netoliese Anikės skulptūros.

Jei lankysitės Klaipėdoje, nepraleiskite progos pereiti per visą aikštę – pajausite ne tik dabartinę miesto dvasią, bet ir pamatysite išklijuotas senosios Klaipėdos nuotraukas, kurios itin džiugina akį ir supažindina su išskirtine miesto kultūra. 

O kur paprastai Klaipėdoje susitinkate Jūs? Žemėlapyje pažymėkite savo mėgiamiausią susitikimų vietą ir rugsėjo 28 dieną, 13 val., ateikite į „Gardėsio“ meksikietiškomis duonelėmis HOLA! pagardintą susitikimą, daugiausiai žymėjimų sulaukusiame taške. Tikslios susitikimo vietos ieškokite www.15min.lt ar www.facebook.com/duonosvalgytojai   

Kaunas – prie fontano Laisvės alėjoje

„Prie bokšto“ – strategiškai patogi vieta vilniečių susitikimams

Mažvydo alėja Klaipėdoje – meniškos dvasios įsikūnijimas

Nuostabi vieta Kaune – soboras

„Susitikime Vilniuje prie vaikų pasaulio...“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min