Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 spalio 28d. 11:50

Gydymo įstaigos įkurdino didelį kiekį sėdmaišių

Fondas „Mamų unija“ kartu su didžiausiu sėdmaišių gamintoju „Pušku pušku“ išdalino daugiau nei 70 sėdmaišių
„Mamų unijos“ nuotr. / Fondas „Mamų unija“ kartu su didžiausiu sėdmaišių gamintoju „Pušku pušku“ išdalino daugiau nei 70 sėdmaišių
Vėžiu sergančius vaikus remiantis paramos fondas „Mamų unija“ kartu su didžiausiu Lietuvoje sėdmaišių gamintoju „Pušku pušku“ akcijos „Dovanok džiaugsmą sergantiems vaikams“ dėka išdalino daugiau nei 70 sėdmaišių Kauno, Santariškių bei Druskininkų vaikų onkologinių ligų gydymo bei reabilitacijos įstaigoms.

Visą š.m. Liepos mėnesį, kiekvienas, kuris įsigijo „Pušku pušku“ sėdmaišį, 5 eurais parėmė sergančius vaikus. Už surinktas lėšas ir buvo pagaminti sėdmaišiai.

Paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ projektų vadovė Dovilė Marčinskaitė labai džiaugiasi, jog žmonės aktyviai dalyvavo akcijoje, todėl pavyko išdalinti didelį kiekį sėdmaišių. Žaisminga, tačiau lengvai prižiūrima dovana tėvams palengvino vaikų slaugymą, o mažiesiems ligoniukams praskaidrino kasdienybę.

D.Marčinskaitė pasakoja, kad vaikai yra kūrybiški, tad sėdmaišius naudoja ne tik poilsiui, taip pat stato pilis, pasimėto lyg su sniego gniūžtėmis, mažesni vaikai mokosi skaičiuoti bei skirti spalvas kasdien spręsdami užduotį “ant kokios spalvos sėdmaišio sėdėti šiandien“. Tolimesniuose planuose numatyta sėdmaišius, esančius Santariškių klinikose, naudoti kineziterapijos salėje, kur planuojama žiemos sezonu atidaryti kino teatrą, ten vaikai su šeimomis galės žiūrėti filmus. Visa tai tėvams ir vaikams padeda mažumėle pamiršti ligą, o patogiai įsitaisius tampa lengviau atsipalaiduoti.

Taip pat be galo didelis dėkingumas jaučiamas ir iš personalo, dirbančio gydymo įstaigose, kurios gavo sėdmaišius. Druskininkų vaikų reabilitacijos skyriaus „Saulutė“ vyresnioji specialistė Eglė Kazlauskienė džiaugiasi, kad šia dovana galės naudotis įvairaus amžiaus vaikai. Jai taip pat malonu, kad poilsio erdvės, biblioteka ir žaidimų kambarys, kuriuose skyrius įkurdino sėdmaišius, pagyvėjo, kambariai tapo gražesni, jaukesni, o, svarbiausia, kad sergantys vaikai jaučiasi aprūpinti dėmesiu.

Santariškių kineziterapijos skyriaus ergoterapeutas Justinas Blaževičius dar entuziastingiau atsiliepia apie dovaną: “Ačiū labai už paramą!!! Nuostabūs sėdmaišiai, niekas jau nebenori sėdėti ant kėdžių, visos mamos tik ant „Pušku Pušku“ sėdmaišių įsitaiso. Nuostabiai pasitarnavo ir seminaruose, skirtuose ligoninės studentams, pasakojant apie skyrių ir jo veiklą.“

Vaikų ligų Kauno klinikų atstovė Andželika Balčiūnienė pasakoja, kad sėdmaišiais pagyvino ne tik poilsio ir žaidimų kambarį, bet ir palatas bei koridorių, kuriame anksčiau buvo mažiau patogus suolelis. “Mano nuomone, kiekviena dovana yra, tarsi, atsinaujinimas, aplinkos gerinimas, kuris džiugina vaikus”, – įspūdžiais dalinasi klinikų atstovė.

„Pušku pušku“ įkurėjas Remigijus Balčiūnas akcijos dėka įsitikino, kad sėdmaišis, dėl komforto ir lengvos priežiūros derinio yra baldas, puikiai tinkantis net ir gydymo įstaigoms.

„Kadangi „Pušku pušku“ yra dar jauna įmonė, tad ši inicijuota socialinė akcija – mūsų mažas žingsnelis pagalbos kitiems link. Palaikome „Mamų unijos“ veiklą ir norėjome padėti sergantiems vaikams, todėl džiaugiamės, jog tai sėkmingai pavyko: akcijos „Dovanok džiaugsmą sergantiems vaikams“ metu buvo surinkta lėšų, už kurias pagaminome virš 70 sėdmaišių“, – apie įgyvendintą akciją ir rezultatus pasakojo “Pušku pušku” įkurėjas.

Kalbėdamas apie akciją R.Balčiūnas priduria, kad solidarumas ir pagalba sunkiai sergantiems vaikams – tai vertybės, kurios visiems turėtų būti svarbios bei puoselėjamos jas atspindinčiais veiksmais kiekvieną dieną. Jo nuomone šią pareigą atlieka kiekvienas vaikų onkohematologijos skyrių gydytojas, kurių šypsenos ir pozityvumas jį sužavėjo. Susipažinęs su profesionalais, “Pušku pušku” įkūrėjas suprato, kad šie žmonės ne tik gydo vėžiu sergančius vaikus, bet ir padeda jų šeimoms suteikdami emocinę bei psichologinę pagalbą.

„Dar kartą pamatėme, kad mūsų pačių kuriami produktai džiugina žmones, o ypač vaikus. Todėl manome, kad „Pušku pušku“ sėdmaišiai sunkiai sergantiems vaikams suteiks džiaugsmingų akimirkų. Taip pat buvome maloniai nustebinti, jog žmonės yra linkę prisidėti prie paramos tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

Tikime, kad gerus darbus galime daryti visi kartu, tad norime padėkoti, visiems, prisidėjusiems prie paramos – padėjote sukurti ne tik žaismingą vietą vėžiu sergantiems vaikams, bet ir atokvėpio minutėms reikalingą vietą tėveliams. Esame laimingi, kad nelikote abejingi!”, – neslėpdamas žavesio ir dėkingumo kalbėjo „Pušku pušku“ įkūrėjas R.Balčiūnas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:59
05:59
08:39

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min