2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

KTU dėstytojo kvietimui pačiuožinėti ant Lampėdžio ežero neatsispyrė šimtai kauniečių

Trečiadienio vakarą žvarbaus vėjo ir stingdančio šalčio neišsigandę kauniečiai su šeimomis ir draugais gausiai rinkosi ant čiuožykla virtusio Lampėdžio ežero, – informuoja KTU. Idėjos sumanytojas ir pagrindinis organizatorius, subūręs didelį būrį čiuožinėti mėgstančių miestiečių, – Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dėstytojas Vytautas Kederys.
KTU dėstytojo organizuota čiuožykla ant Lampėdžio ežero
KTU dėstytojo organizuota čiuožykla ant Lampėdžio ežero / Dainiaus Bernatavičiaus nuotr.

Organizatoriaus teigimu, idėja gimė visai netikėtai.

„Pirmadienį su kolegomis ir draugais susirinkome išbandyti Lampėdžio ežero ledo. Vakaras buvo toks smagus, kad nutariau jį greitu metu pakartoti ir pakviesti dar daugiau bičiulių. Sukūriau viešą renginį „Facebook“ socialiniame tinkle ir pakviečiau visus savo socialinės paskyros draugus. Šie savo ruoštu pakvietė kitus draugus, o kiti dar kitus. Tikrai nesitikėjau tokio susidomėjimo“, – džiaugsmo neslėpė renginio organizatorius.

Trečiadienį vykusiame renginyje ant Lampėdžio ežero ketinančių dalyvauti „Facebook“ vartotojų skaičius viršijo 1400.

Sausio 5 dieną socialiniame tinkle paskelbta žinutė sulaukė milžiniško populiarumo. Sausio 6 dieną vykusiame renginyje ant Lampėdžio ežero ketinančių dalyvauti „Facebook“ vartotojų skaičius viršijo 1400, o susidomėjusių – daugiau nei 3100.

Ežeras yra pakankamai didelis – jo ilgis siekia apie tris kilometrus, plotis apie 300 metrų, tad vietos pakako visiems.

„Džiaugiuosi, kad renginio metu nekilo jokių nesklandumų, susirinko šauni publika. Tai dar kartą įrodo, kad Kaune yra daug aktyvaus ir pozityvaus jaunimo. Tikiuosi, jog šis renginys paskatins ir kitus žmones drąsiau rengti panašias iniciatyvas“, – sakė V.Kederys.

Kauniečiai sveikino iniciatyvą

Renginio organizatoriai sukūrė spalvingą Lampėdžio ežero apšvietimą, pasirūpino vaizdo ir garso instaliacijomis. Gražia iniciatyva džiaugėsi ir kauniečiai.

Dainiaus Bernatavičiaus nuotr./KTU dėstytojo organizuota čiuožykla ant Lampėdžio ežero
Dainiaus Bernatavičiaus nuotr./KTU dėstytojas, čiuožyklos organizatorius Vytautas Kederys

„Puikiai praleidome laiką su šeima. Visi turime pačiūžas ir esame žiemos sporto mėgėjai. Labai džiaugiamės ir palaikome šio renginio iniciatyvą. Būtų puiku, jeigu Kaune vyktų dar daugiau panašių nemokamų žiemos pramogų“, – kalbėjo į čiuožyklą ant Lampėdžio atvykęs kaunietis su šeima.

„Facebook“ socialiniame tinkle pasklidusiame kvietime į renginį dalyviai aktyviai domėjosi, kada čiuožykla ant Lampėdžio bus pakartota. V.Kederio teigimu, viskas priklausys nuo užimtumo ir oro sąlygų. Renginio organizatorius žadėjo, kad sausio 6-ąją suorganizuota masinė čiuožykla nebuvo paskutinė proga išbandyti tokią pramogą.

Kaune daugės panašių projektų

Sinoptikų prognozės žada visą sausio mėnesį truksiančius šaltus orus, tad užšalęs Lampėdžio ežeras gali tapti puikia gamtos sukurta čiuožykla bei mėgiama kauniečių laisvalaikio praleidimo vieta. Skambant muzikai ir šviečiant naktį įjungtoms šviesoms, Lampėdžiai turi progą tapti vienu patraukliausių miesto žiemos pramogų centru.

Čiuožyklos iniciatorius V.Kederys džiaugėsi, jog Universitete be „Muzikos technologijų“ studijų, kartu su Vilniaus dailės akademija, bus inicijuota nauja bakalauro studijų programa „Apšvietimo technologijos ir dizainas“. Pašnekovas įsitikinęs, kad po kelerių metų, Kaune panašių renginių, kurių muzikos ir šviesų šou pasirūpins KTU paruošti specialistai, tik daugės ir miestas taps spalvingesniu bei dar patrauklesniu kauniečiams ir miesto svečiams.

„Linkiu, kad ši iniciatyva taptų tradiciniu Kauno miesto žiemos renginiu, kuris burtų kauniečius kartu smagiai leisti laiką“, – su šypsena sakė V.Kederys.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min