Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Nedelsk“ rengia parašiutininkių moterų rekordą

Moterys intensyviai treniruojasi.
„Nedelsk“ nuotr. / Moterys intensyviai treniruojasi.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiemet liepos mėn. 18 d. Vilniaus parašiutininkų klubas kartu su krūties vėžio prevencijos projektu “Nedelsk” pirmą kartą Lietuvoje planuoja surengti Lietuvos parašiutininkių moterų rekordą – t.y. laisvame kritime visoms susikabinti už rankų ir užfiksuoti šį rekordą 3 sekundes.

Rekorde planuoja dalyvauti 11 moterų, kurios yra atlikusios ne vieną šimtą šuolių, turi patirties parašiutiniame sporte ir ,žinoma, kurias vienija bendras tikslas - paremti kovą prieš krūties vėžį bei paskatinti Lietuvos moteris pasitikrinti sveikatą. Pasaulyje 9 iš 10 moterų, susirgusių krūties vėžiu pasveiksta. Lietuvoje kol kas miršta kas antra, nes vėžys nustatomas pavėluotai. Todėl labai svarbu reguliariai atlikti medicininius krūtų tyrimus, rūpintis savimi dėl savęs ir dėl tų, kurie mus myli.

“Mes – aktyvios ir iniciatyvios merginos, turinčios nenumaldomą aistrą aviacijai. Konkrečiai – parašiutiniam sportui, kurį drąsiai galime vadinti ne hobiu, bet gyvenimo būdu.

Šį nepaprastą renginį bei reginį skiriame projektui “NEDELSK” bei visoms Lietuvos moterims, siekiančioms savo tikslų, svajonių, nepasiduodančioms bei nebijančioms iššūkių” - teigia projekto organizatores.

Rekordas bus atliekamas Kyviškių aerodrome iš 3000 metrų aukščio. Tam bus skirti 3 šuoliai. Parašiutininkių užduotis, vienu metu iššokus iš lėktuvo kuo greičiau susieiti ore, susikibti rankomis ir išlaikyti tokią padėtį 3 sek.(tik tuomet rekordas bus užregistruotas). Operatorius, šokantis kartu su vaizdo kamera, fiksuoja figūrą, vėliau ši medžiaga pateikiama teisėjams.

Šiuo metu parašiutininkės intencyviai tyreniruojasi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min