Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 rugsėjo 27d. 22:43 , Atnaujinta: 2011 rugsėjo 28d. 00:03

Paneigta, kad mokslininkai netoli Žemės aptiko tris ateivių kosminius laivus

Filme „Nepriklausomybės diena“ NC atstovai nebuvo nusiteikę draugiškai.
Kadras iš filmo / Filme „Nepriklausomybės diena“ ateiviai nebuvo nusiteikę draugiškai.
Iš pradžių pasklido informacija, kad SETI (ang. – Search for Extra-Terrestrial Intelligence) instituto mokslininkai, ieškantys gyvybės Visatoje, netoli Žemės planetos aptiko tris milžiniško dydžio ateivių kosminius laivus. Tačiau netrukus institutas šią informaciją paneigė.

Pirminė versija

Remiantis preliminariais skaičiavimais, ateiviai su žmonėmis turėtų susitikti jau lapkričio mėnesį. Būsimo ateivių vizito žmonių planetoje tikslas nėra žinomas, skelbia rusų portalas news.mail.ru.

SETI mokslininkų paskelbti duomenys patvirtina „Wikileaks“ paviešintus slaptus dokumentus. Dokumentuose skelbiama, kad nežemiškos civilizacijos invazija į Žemę jau seniai prasidėjusi, o trijų gigantiško dydžio ateivių kosminių erdvėlaivių atvykimas į žemę bus tik oficiali ateivių įsiveržimo pradžia.

Rusų portalas nenurodo faktų tikrumo, tačiau teigia, kad remiasi SETI mokslinikų paskelbtais skaičiavimais ir turimais duomenimis.

Straipsnyje taip pat cituojamas ir britų laikraščio „The Guardian“ straipsnis, kuriame akcentuojama galima grėsmė žmonių civilizacijai.

„The Guardian“ mokslo naujienų korespondento Iano Sampleso straipsnyje rašoma, kad galimas kontaktas su ateiviais gali būti trijų rūšių: naudingas, neutralus ir žalingas.

Šiuos tris scenarijus pateikė Shawnas Domgalas-Goldmanas iš NASA Planetų mokslo departamento.

Pagal naudingąjį scenarijų galime tikėtis, kad ateiviai mus išmokys spręsti svarbiausias problemas – tokias kaip skurdas bei badas, taip pat padės mums gydyti lig šiol nepagydomas ligas.

Neutraliame scenarijuje pabrėžiama, kad ateiviai gali per daug skirtis nuo žmonių, tad su jais gali būti sunku bendrauti.

Tačiau pagal blogiausią scenarijų – ateiviai žmones gali išnaikinti norėdami apsaugoti kitas civilizacijas.

Straipsnio vertimą galite rasti čia.

Papildyta. SETI skubiai išplatino paneigimą. Vyriausiasis astronomas Dr. Sethas Shostakas teigia, kad išvadas paskelbęs mokslininkas SETI nedirba.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min