Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 3d. 17:38

Vatikanas pasirengęs krikštyti ateivius, jeigu jie to paprašytų

Ateiviai
123RF iliustr. / Ateiviai

Vyriausiasis Vatikano astronomas ir vienuolis Guy Consolmagno pareiškė, kad Katalikų Bažnyčia džiaugtųsi, jeigu Žemėje apsireikštų ateiviai.

Kalbėdamas Didžiojoje Britanijoje vykusiame mokslo festivalyje G.Consolmagno patikino, kad mokslas ir religija gali būti puikiai suderinami. Be to, pasak jo, Katalikų Bažnyčia daugelį amžių rėmė ir skatino mokslo progresą.

Mokslininko nuomone, šiais laikais mintis apie nežemiškas gyvybės formas Vatikane nieko nebaugina. Dar daugiau, jis pats pasirengęs pakrikštyti ateivį, tačiau, „tik tokiu atveju, jeigu jis pats to paprašys“.

Klausantis G.Consolmagno galima pamanyti, kad Katalikų Bažnyčia žygiuoja koja kojon su laiku, tačiau kitų jos atstovų pareiškimai verčia tuo abejoti, pažymi užsienio žiniasklaida.

Štai vyriausiasis Vatikano egzorcistas Gabriele Amorthas prieš kelias dienas pareiškė, kad joga ir Haris Poteris – tai šėtono kūriniai.

„Užsiėmimai joga – tai šėtoniška. Jie veda ten pat, kur ir Haris Poteris“, – perspėjo G.Amorthas. Pasak jo, iš pirmo žvilgsnio nekaltos knygos apie mažąjį burtininką verčia vaikus patikėti juodąja magija. O joga, G.Amortho nuomone, žalinga kaip ir visos Rytų religijos, nes jos paremtos „melagingu reinkarnacijos principu“. Jogos pozos gali sukelti apgaulingus geros savijautos ir kūno lengvumo pojūčius, tačiau jais pasitikėti nederėtų.

Kaip pažymi Rusijos laikraštis „Komsomolskaja pravda“, popiežiaus Benedikto XVI požiūris žymiau nesiskiria nuo egzorcisto G.Amortho nuomonės. Anksčiau Katalikų Bažnyčios galva perspėjo, kad knygos apie Harį Poterį gali nuvesti į pagundas, o joga gali „degeneruoti į kūno kultą“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min