TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Sostinės gyventojams bus pristatomi inovatyvūs streso mažinimo būdai

Gongų garsų muzikos ekpertas V.Andrijauskas
Renginio organizatorių nuotr. / Gongų garsų muzikos ekpertas V.Andrijauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiais laikais žmonės savo kasdieniame gyvenime vis dažniau susiduria su įvairiomis problemomis ir netikėtomis situacijomis. Dažnai, ieškant, bet nerandant kasdienių problemų sprendimų būdų, stokojant tinkamų streso įveikimo įgūdžių ir daugiau alternatyvių būdų sunkumams įveikti, pasirenkamas neteisingas kelias – ne tik užsisklendžiama savyje, leidžiama stresui užgožti gyvenimo siekius, tikslus, bet ir pradedama vartoti kvaišalus, o kartais ir suabejojama, ar išvis verta likti gyvenime.

Kiekvienas, atsidūręs sudėtingoje ar stresą keliančioje gyvenimo situacijoje, reaguoja nevienodai. Tyrimais atskleista, jog žmonės, turintys didesnę problemų įveikimo strategijų įvairovę, patiria mažiau trumpalaikių ir ilgalaikių neigiamų pasekmių išgyvenę sunkumus bei stresą keliančius įvykius. 

Renginio organizatorių nuotr. /Fraktalų piešimo mokytoja L.B.Paliukėnė
Renginio organizatorių nuotr. /Fraktalų piešimo mokytoja L.B.Paliukėnė

Vienas iš būdų įveikti stresą ieškant tinkamų problemos sprendimų – meno terapija, turinti net keletą rūšių: šokių, muzikos, dailės, žaidimų ir kitas. Meno terapija žmogui leidžianti ne tik išreikšti savo sumišusius jausmus, nerimą, sumažinti stresą, išgyventi traumas, palengvinti fizinį ar dvasinį skausmą, bet ir geriau save pažinti bei priimti tinkamus sprendimus.

Renginio organizatorių nuotr. /„Vera Primavera“ akordeonistė Aurelija
Renginio organizatorių nuotr. /„Vera Primavera“ akordeonistė Aurelija

Siekiant, kad šių dienų visuomenėje žmonės, susidūrę su stresu ir problemomis, kuo mažiau užsisklęstų savyje ir imtųsi tinkamų priemonių jos spręsti, sostinėje, rugsėjo 13 dieną, mokytojų namų kiemelyje įvyks viešas renginys „Kelionė per emocijų pasaulį“. Renginio metu svečiams bus pasakojama apie emocinės sveikatos ir pozityvaus mąstymo svarbą kasdieniame gyvenime. Streso įveikimui bus pristatomi nauji atraktyvūs meno terapijos būdai, tokie kaip gongų garsų klausymasis ir fraktalo piešimas. Bus galima pasiklausyti ir melodingos, atpalaiduojančios instrumentinės grupės „Vera Primavera“ muzikos. 

Renginio organizatorių nuotr. /Gongų garsų koncertas
Renginio organizatorių nuotr. /Gongų garsų koncertas

Tikimasi, kad renginyje pristatyta streso ir problemų įveikimo būdų įvairovė sostinės gyventojams padės ne tik sumažinti stresą kasdieniame gyvenime, įgyti gebėjimus, reikalingus įveikti socialinius, emocinių sunkumus, bet ir gerins jų emocinę savijautą bei stiprins pasitikėjimo savimi jausmą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min