Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 14d. 14:46

Virėjo diplomas nepadėjo: Imanto Slėnio vakarienei – 1 balas

Imantas Slėnys
BTV nuotr. / Imantas Slėnys

Imantas Slėnys – puikus muzikantas. Tačiau virtuvėje jam geriau nesisukioti, ragaudami jo patiekalus raukėsi BTV kulinarinio realybės šou „Kviečiu vakarienės“ dalyviai. O vėliau paaiškėjo, kad jis netgi turi virėjo diplomą.

Kai I.Slėnys prisėdo prie pianino ir pradėjo dainuoti, visi jo svečiai akimirksniu nuščiuvo. Už talentą ir nuoširdumą jam – aukščiausi balai. „Tačiau mes juk vertiname maistą, – gūžtelėjo pečiais menininkė  Jurgita Miderytė, skirdama jam žemiausią – 1 balą. – Imantas yra nerealus dainininkas, charizmatiška asmenybė, kuriai reikia būti scenoje, visur, tik ne virtuvėje“.

Kiti laidos dalyviai nebuvo tokie griežti, tačiau komplimentų už muzikanto kulinarinius sugebėjimus irgi nežarstė. „Šitos kriaušės – per žalios. Visgi, manau, jas reikėjo virti ir tai daryti mažiausiai pusvalandį, o ne kepti“, – jaunąjį muzikantą mokė Alina Vaitkienė.

Jaunatviškam nepatyrimui kaltę vertė ir kaitininkas Artūras Morauskas-Benzas, juokęsis, kad pirmiausia jam į akis krito tai, kad ant stalo nerado duonos. „Imanto stiprioji pusė yra muzika...“, -diplomatiškai išsisuko verslininkė Laura Donelė.

Tačiau kažin Imanto svečiai būtų vertinę jo patiekalus, jei būtų žinoję, kad šis talentingas muzikantas, pasirodo, turi ir virėjo diplomą? Panašu, kad po laidos paaiškėjo, kodėl jis taip ir liko dūlėti stalčiuje...

Kulinarinis realybės šou „Kviečiu vakarienės“ – darbo dienomis 20.20 per BTV

VIDEO: Imanto dainavimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min