Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 9d. 14:17

Gytis Lažauninkas: apie tikslus prie pokerio stalo ir gyvenime

Gytis Lažauninkas
PokerStars.net / Gytis Lažauninkas

Kaip jau skelbėme anksčiau, pradedame naują blogų ciklą, kurį ves puikiai Lietuvos pokerio bendruomenėje pažįstamas žaidimo profesionalas ir mokytojas Gytis Lažauninkas. Pirmame įraše jis prisimena sau metų pradžioje iškeltus tikslus ir apžvelgia kaip juos sekasi vykdyti.

Sveiki! Turbūt antrą kartą neprisistatinėsiu, kadangi šios savaitės pradžioje 15min išleido mano interviu, kuriame apie mane sužinoti galite daugiau. Nuo šios savaitės pasistengsiu rašyti kuo įdomesnį  blogą apie savo kaip pokerio žaidėjo ir mokytojo kasdienybę. Kadangi didįjį laiko tarpą „sukausi“ pokerio pasaulyje, kalbėjau angliškais terminais, tad atleiskit, jei kai kur be jų neišsiversiu. Taipogi, jie gan universalūs ir didelė dalis terminų neturi lietuviško atitikmens. Nors stengsiuosi rašyti kuo švaresne lietuvių kalba, nes taip skaityti yra maloniau.

Pirmąjį blogo įrašą nusprendžiau skirti 2015 metų tikslų apžvelgimui, kuriuos išsikėliau savo „Facebook“ grupėje šių metų pradžioje:

               

Apie tikslus galvojau tikrai neatmestinai, nežvelgiau į tai naiviai ir stengiausi apsiskaičiuoti kiek darbo reikės įdėti į kiekvieną iš jų. Pavyzdžiui, norint įgyvendinti pirmąjį („Supernova“ statuso siekimas) turiu kas mėnesį vidutiniškai surinkti ~8300 VPP (red. past.: „PokerStars“ kambario dažno žaidėjo taškai), kai 11 dolerių įpirka į turnyrą mums duoda 4VPP. Taigi norint sistemingai siekti tikslo, kas mėnesį man reikia sužaisti turnyrų už 22825 dolerius (8300/4*11 = 22825). Mano šių metų vidutinė įpirka siekia 20 dolerių, todėl kiekvieną mėnesį turiu sužaisti daugiau nei 1200 turnyrų! Deja, kol kas praėjus trims šių metų mėnesiams šiek tiek atsilieku nuo grafiko, tačiau tikrai pasitempsiu ir nepasiduosiu, nes kiekvienas tikslas įgyvendinamas tik įdedant daug daug darbo:

GytisBlog2

Šiek tiek nustumiant į šalį tikslus pokeryje, nemanykit, kad išsikėliau siekius tik šiai sričiai. Pagalvojau, kad būtų šaunu kažkiek pasitvarkyti ir kasdieninį gyvenimą ir vienas iš tikslų buvo pradėti reguliariai sportuoti. Ir žinote ką? Ištempiau mėnesį! Norėčiau kaltinti užimtą dienotvarkę, pokerio keliones, griežtą mokymų grafiką, tačiau, kad ir kaip apmaudu, turiu kaltinti tik save ir iš tikrųjų labai dėl to save graužiu, nes jei nesugebėjau įgyvendinti šio tikslo, galbūt, pusiaukelėje susidūrus su sunkumais mesiu ir kitus? Esmė tokia: reikės ieškoti būdų kaip susitvarkyti su tingėjimu, nes tai gerovės neprideda jokioje gyvenimo srityje – tiek darbuose, tiek kasdienybėje.

Grįžtant prie pagrindinės įrašo temos - kolkas kiti tikslai sistemingai vykdomi ir juda gera linkme, o kai kurie galbūt netgi nepaliks intrigos ir bus įvykdyti per greitai (kurpdamas šį tekstą paskaičiavau, kad mokymų kursą šiais metais jau eina maždaug 25 žmonės). Tikslas nuvykti į gyvą turnyrą jau kišenėje – laimėjau „Player's Choice“ atranką „PokerStars“ kambaryje ir galiu įsiregistruoti į bet kurį jų organizuojamą 1100 eurų įpirkos turnyrą. Tikiuosi sugebėsiu turėdamas bilietą nepatingėti nuvykti. Visą kelionę kuo išsamiau aprašysiu kituose įrašuose!

Kalbant apie būsimus įrašus – bėgant laikui pasistengsiu praplėsti pasakojimą kaip atsiradau ten kur dabar esu, apžvelgsiu esamus ir būsimus projektus, perteiksiu pokerio žaidėjo kasdienybę, jums pateikdamas tokio gyvenimo būdo pliusus ir minusus. Kol turėsiu ką jums papasakoti, stengsiuosi rašyti čia, tad kol kursis šitas mano darbo vaisius, padarysite man didelę paslaugą jei domėsitės ir palaikysite. Smagaus skaitymo ir, tikiuosi, jog sudominau!

Jei beskaitant šį įrašą jums kilo klausimų ar tiesiog norite pasidalinti savo nuomone – galite tai padaryti 15min Pokerio „Facebook“ paskyroje, komentaruose prie nuorodos į šį įrašą. Į visus klausimus atsakys pats Gytis arba 15min Pokerio redakcijos atstovai.

Temos: 1 Pokeris
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min