Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 1d. 21:03

Stočių egzotika neišgąsdino: rūšinę kavą verda ir traukinių, ir autobusų keleiviams

Donatas Rutkauskas Tik prenumeratoriams
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Donatas Rutkauskas
Vilniaus Senamiestyje ir Naujamiestyje, o ir kituose rajonuose arčiau centro pastaruoju metu įsikūrė daug jaukių, nedidelių kavinių. Tačiau ar sugalvotumėte geros, rūšinės kavos ieškoti stotyse? Vilniaus geležinkelio ir autobusų stotis žino daugelis, tačiau jos, nors ir atgimusios ar besiruošiančios atgimti, išliko gana dviprasmiškos reputacijos vietomis. Nei tai, nei per karantiną sumenkęs keleivių srautas neišgąsdino Donato Rutkausko, jis ką tik atidarė rūšinės kavos vietą Vilniaus autobusų stotyje, o geležinkelio stotyje kavą verda jau metus.

Vilniaus autobusų stotyje ir jos prieigose apstu gana keistų parduotuvių ir užeigėlių, tad maloniai nustebina naujumu dar dvelkianti kavinė „Baristokrat“. Jos interjere dera medis ir betonas, šiltą šviesą skleidžia stilingi šviestuvai, o didžiulis langas atveria kiek melancholišką (nes rytas, kai kalbamės, lietingas) autobusų išvykimo aikštelės panoramą.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Kavinė „Baristokrat“ Vilniaus autobusų stotyje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Kavinė „Baristokrat“ Vilniaus autobusų stotyje

Kavinės savininkas D.Rutkauskas naują kavos tašką atvėrė pirmiausia savo jėgas išbandęs netoliese esančioje geležinkelio stotyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min