2012-10-29 07:18 Atnaujinta 2012-10-29 09:07

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pradeda konsultacijas dėl Vyriausybės formavimo

Pasibaigus antrajam Seimo rinkimų turui šalies vadovė Dalia Grybauskaitė pradeda konsultacijas dėl naujos Vyriausybės formavimo, informavo prezidentės spaudos tarnyba.
Rinkimų akimirka
Rinkimų akimirka / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Pirmadienį, kaip ir kiekvieną pirmą darbo savaitės dieną, 8 val. D.Grybauskaitė susitiks su kadenciją baigiančiu premjeru, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų vadovu Andriumi Kubiliumi. 10 val. prezidentė priims Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininką Algirdą Butkevičių.

Apie prezidentės susitikimų laiką su kitų politinių partijų atstovais prezidentės spaudos tarnyba žada informuoti vėliau.

15min.lt primena, kad jau pirmadienio naktį Lietuvos socialdemokratų, Darbo ir „Tvarkos ir teisingumo“ partijų vadovai viešbutyje „Best Western“ susitiko derėtis dėl valdančiosios koalicijos formavimo.

Į viešbutį atvyko LSDP pirmininkas Algirdas Butkevičius, Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas ir „tvarkiečių“ pirmininkas Rolandas Paksas.

A. Butkevičius patvirtino, kad premjeru koalicijos partneriai sutarė skirti jį.

Papildyta 9.06 val.: Susitikęs su šalies vadove A.Kubilius nepanoro komentuoti susitikimo turinio.

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą