Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Europos Parlamentą nebepatekusiems politikams teks grįžti namo

Juozas Imbrasas
BFL nuotr. / Juozas Imbrasas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sulaukę rinkimų į Europos Parlamentą (EP) rezultatų kai kurie dar vienos kadencijos siekę europarlamentarai turėjo skaudžiai nusivilti – jiems teks krautis lagaminus ir grįžti į Lietuvą. Vienas tokių politikų – „Tvarkos ir teisingumo“ atstovas Juozas Imbrasas 15min.lt prisipažino dėl to nenuliūdęs, nes turi numatęs daug veiklos.

„Tvarkiečiai“ rinkimuose į EP iškovojo du mandatus. Pirminiais duomenimis, į Briuselį išrinkti partijos lyderis Rolandas Paksas ir aplinkos ministras Valentinas Mazuronis. Į trečiąją vietą rinkėjai išreitingavo Petrą Gražulį.

Kaip ten bebūtų, jeigu nevažiuočiau į Briuselį, Lietuvoje man įdomu. Man įdomus Vilnius, Lietuva, įdomus gyvenimas mūsų.

„Antradienį bus partijos prezidiumo posėdis, pažiūrėsime, sudėliosime. Vienas iš klausimų – kas važiuos į Briuselį, – sakė jis. – Tačiau kada ir kaip ten būtų, jeigu nevažiuočiau į Briuselį, Lietuvoje man įdomu. Man įdomus Vilnius, Lietuva, įdomus gyvenimas mūsų.“

Jis teigė nenurimsiantis – dirbsiantis partijoje. „Niekur aš nepabėgsiu, dalyvausiu gyvenime aktyviai, nežiūrint, kokioje pozicijoje būčiau, tai nieko nekeičia“, – kalbėjo jis.

Vertindamas tai, kaip „Tvarka ir teisingumas“ pasirodė rinkimuose, J.Imbrasas teigė, kad jį rezultatai džiugina. „R.Paksas, palyginti su 2009 metais, gavo dvigubai daugiau balsų. Mus tokie rezultatai tikrai nenuvylė“, – pridūrė jis.

J.Imbrasas yra buvęs Vilniaus miesto meru, tačiau dabar prisipažino, kad į šį postą nebepretenduos.

L.Andrikienė EP dirbo nuo 2004-ųjų

Parvykti į Lietuvą teks ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovei Radvilei Morkūnaitei-Mikulėnienei. Ji EP dirbo vieną kadenciją. Su politike 15min.lt pirmadienį susisiekti nepavyko.

TS-LKD rinkimuose į EP iškovojo du mandatus, į Briuselį, pirminiais duomenimis, turėtų vykti Vytauto Landsbergio anūkas Gabrielius Landsbergis ir Algirdas Saudargas.

Į EP neišrinkta ir dvi kadencijas – nuo 2004-ųjų, jame dirbusi Laima Andrikienė.

TS-LKD rinkimuose į EP iškovojo du mandatus, į Briuselį, pirminiais duomenimis, turėtų vykti Vytauto Landsbergio anūkas Gabrielius Landsbergis ir Sąjūdžio laikų politikos veteranas Algirdas Saudargas.

Darbo partija gavo vieną mandatą – į Briuselį vyks partijos įkūrėjas Seimo narys Viktoras Uspaskichas.

Po Seimo rinkimų 2012 metais V.Uspaskichas atsisakė europarlamentaro mandato, vietoje jo EP dirbo Justina Vitkauskaitė-Bernard.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min