Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 27d. 23:58

Londono viešbutyje „Claridge’s“ tvyro „Dolce& Gabbana“ prabangos dvasia

Tree Portrait
Tree Portrait

Radikaliausias Italijos dizainerių Domenico Dolce ir Stefano Gabbana duetas niekada nestokojo originalumo. Iššūkius dievinantys kūrėjai moka seniausias itališkas tradicijas įvilkti į ištaigingą ultramodernų “lusso senza freni” (prabanga be stabdžių – it.) rūbą. Ir tai jiems pavyksta ne tik Italijoje. “Dolce &Gabbana” prabangos dvasia tvyro Londono viešbutyje “Claridge’s”.

„Claridge’s“ hole – neįprasta nuotaika. Šachmatų lentą primenančios  marmuro grindų dangos ir auksinių veidrodžių fone žaižaruoja keistomis girliandomis papuošta Kalėdų eglė, kuri kuria  Sicilijos Palermo miesto globėjos šv. Rozalijos šventinių apeigų atmosferą.

“Claridge’s” klientus  ir žavi, ir stebina auksu ir spalvomis akinantis medis. Šventinį eglės rūbą Londone sukūrė italų modeliuotojai D.Dolce ir St.Gabbana.

Įprasto kalėdinių žaisliukų spindesio šiems Milano kūrėjams neužtenka. Taip pat per mažai ir to, kad žaislus puošia aukso smiltys ir Svarowskio kristalų šukės ar bronzinės monetos.

O jei pirmapradę sicilietišką grožio ir tradicijų sampratą dar pagyvinsime rafinuotu milanietišku prieskoniu, kurį puikiai valdo Stefano Gabbana, kūrinys atrodys nepakartojamas.

O jei pirmapradę sicilietišką grožio ir tradicijų sampratą dar pagyvinsime rafinuotu milanietišku prieskoniu, kurį puikiai valdo Stefano Gabbana, kūrinys atrodys nepakartojamas.

Nesvarbu, ar tai šios žiemos kolekcijos drabužis, spindinti rankinė, galvos apdangalas ar kristalais žaižaruojančios basutės. Panašia mados namams būdinga elegancija šįmet padvelkė ir Londono „Claridge's“ Kalėdų eglė.

Londono “Claridge’s” viešbučio klientai – dažni svečiai D.Dolce'S ir St. Gabbana mados pristatymuose Milane. Šio viešbučio stiliaus gerbėjų  ir “Dolce&Gabbana” mados namų prabangos samprata – panaši. Joje harmoningai susilieja ne tik akinantis spindesys, bet ir retro bei technologiškos detalės. 

Milano  “Metropol” mados teatre Piave's gatvėje praėjusią žiemą techno ir retro harmonija stebino ne tik italų, bet  ir Londono mados žinovus. Galbūt todėl Milano mados duetui buvo patikėta papuošti vieno prabangiausių Londono viešbučių holą egle “alla Dolce&Gabbana”.

Ji nukabinta spalvingomis vaisių ir daržovių bei pikantiškų pipirų imitacijomis. Eglės medžio apačią puošia dizainerio Domenico Dolce's žiemos sezono atradimas – sicilietiška heraldika. Tai  – Sirakūzų kariūnų figūros, dengtos metalo šarvais.

“Claridge’s”  Kalėdų eglutės atidengimo ceremonijoje dalyvavo garsios kino ir mados žvaigždės iš viso pasaulio.

 

 

 

Temos: 2 Kalėdų eglė Mada

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min