Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 13, 16:56

Šią vasarą vyrai rodys nuogas krūtines ir kojų pirštus

Su erotika ir gundymais tiesiogiai susiduriu kiekvienąkart Milano mados savaičių metu. Erotika vis kitokia. Ir gundymai – vis kitokie. Kiekvienas mados kūrėjas gundo ir erotizuoja savaip. Ką tai reiškia? Šiandieniniai erotikos ženklai ant moters ir vyro kūno keičia vietą. Į kokius vyrus kreipsime dėmesį šią vasarą? Kas žavės ir jaudins labiausiai? Kokia mados tendencija bus ryškiausia?
Ennio Capasa vyrai vilki eilutę ir basutes, apnuoginančias pirštus.
Ennio Capasa vyrai vilki eilutę ir basutes, apnuoginančias pirštus. / G.Armani mados namų nuotr.

Mados diktatoriai pateikė žavingą stiliaus efektą, kuris itališkai skamba „vedo ma non vedo“  (it. matosi, bet nesimato). Tai reiškia, kad gundo ne atidengtas, o subtiliai slepiamas kūnas. Kiekvienas dizaineris savaip atidengia ir paslepia erotiškiausias kūno vietas. Kai kuriems tai pavyksta geriau, kitų modeliams publika lieka abejinga. 

Šią tendenciją, be abejo, pasigaus moterys.  O vyrai? Kaip „matosi – nesimato“ temą interpretuos stiprioji lytis?  Net karščiausią dieną vilkės higroskopiško (aut. pralaidaus drėgmei) audinio – plono satino, poplino ar lino eilutę. Atrodys tvarkingi, pasitempę, elegantiški. 

Tiesa, šią vasarą neužteks subtilios eilutės. Ją būtina vilkėti kitaip nei anksčiau. Jokių marškinėlių po švarku nebeliks. Ir todėl jokia nuodėmė, jei švarkas atsidurs ant visiškai apnuogintos, švariai nuskustos ir dailiai įdegusios krūtinės.  Kartais ir kelnės sutrumpės iki kelių. Labiausiai žavės sniego baltumo ir juodos spalvos satino eilutės. Higroskopišką lino kostiumų kolekciją vyro spintoje papildys brandinto raudonojo vyno ir alyvuogių spalvos. 

Italų mados kūrėjai viską žino apie vyrus.  Dizaineriai studijuoja ne tik proporcijas, bet ir vaikinų bei solidesnio amžiaus vyrų būdą, temperamentą.  Jie išreiškia vyro hedonizmą, jo troškimą būti dėmesio centre. Ir daro tai tobulai.  

Nors ši vasara Milane – vėsi ir visai neitališka, bet dizaineriai sako, kad  stiprioji lytis turės rodyti pėdas. Išpuoselėtas, dailias, grakščias lyg baleto šokėjų. Būtent pėdos taps erotiškiausia vyro kūno vieta. Vasaros apavas bus sukonstruotas taip, jog apnuogins vyro pėdų pirštus. 

Žinoma, pėdų rodymas pareikalaus ne tik drąsos, bet ir tam tikrų investicijų.

Žinoma, pėdų rodymas pareikalaus ne tik drąsos, bet ir tam tikrų investicijų. Pirmiausiai teks imtis pedikiūro procedūros.  Bet to maža.  Nieko nėra liūdniau už baltas, kaip A 4 formato popieriaus lapas kojas ir plaukuotus pirštus.  Du – tris vasaros mėnesius teks demonstruoti sodrų pėdų įdegį.  Galbūt todėl vyrai daugiau laiko praleis prie jūros, nei biure prie darbo stalo. O sugrįžę į didmiestį, atrodys savimi pasitikintys, pailsėję. Kaip tik todėl jiems norėsis avėti aukščiausios kokybės plonos veršiuko odos basutes, kurios atidengs pirštus.

Italų elegancijos karalius Giorgio Armani vyrišką eilutę siuva taip, jog ji priglunda prie kūno lyg sukirpta pagal išmatavimus. Sutrumpėjusios kelnės atidengia įdegusias blauzdas. Jos jaudina, nes apavas išryškina dailią kojos formą. Niekas geriau nepažįsta vyro charakterio, nei elegancijos magas Giorgio. Tai jis įrodė prieš kelis dešimtmečius kino juostoje „Amerikietiškasis žigolo“ aprengęs aktorių Richardą Gere’ą. Erotiškesnį vyrą dailiajai lyčiai būtų sunku įsivaizduoti.

Kaip vyrams liepia keisti įvaizdį dizaineris šią vasarą? G.Armani nuomone, vakarėliuose nuogas pėdas išryškins ne tik trumpos kelnės bei nuoga krūtinė, bet ir siaurabrylė žvejo stiliaus skrybėle.

Žavus ir nepakartojamas šią vasarą iš Pietų Italijos kilusio kūrėjo Ennio Capasa vyras. Pasak  „Costume National“ mados namų dizainerio 2013 – ųjų metų vasarą teks pagalvoti apie veržlaus keliautojo įvaizdį. Kelionės įkvėps svajoti ir tuo pat metu  šiek tiek provokuoti aplinkinius ir supantį pasaulį. Aukščiausios kokybės drabužiai bus tokie lengvi, ploni, higroskopiški, kad sutilps mažučiame pigių skrydžių rankiniame bagaže. 

Prigludusi prabangaus audinio eilutė, arba šilko švarkas bei odos kelnės ir iš tolo boluojantys nuogi pirštai – argi toks vyras dvelkia pilka kasdienybe? Gundymo menas – sudėtingas ir subtilus. Todėl jaudins tik tie stipriosios lyties atstovai, kurie mokės žavingai išmesti pirštinę draudimams, prietarams, taisyklėms.  Jie – trapūs, intelektualūs, jautrūs  išsiskirs minioje.  Reikia kažko daugiau?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min