TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Anykščių rajone, vyks pėsčiųjų žygis „Algimanto apygardos partizanų takais"

Skelbimas
Jaunieji Lietuvos Patriotai / Skelbimas
Šaltinis: www.zvalus.lt
0
A A

2014 m. gegužės mėn. 3 – 4 dienomis Inkūnų kaime, Anykščių rajone, vyks pėsčiųjų žygis „Algimanto apygardos partizanų takais".

Šis žygis skirtas ne tik puoselėti sveiką gyvenseną bet ir pagerbti Algimanto apygardos ir visos Lietuvos žuvusius rezistencinės kovos dalyvius, skiepyti meilę ir pilietinę pareigą Tėvynei, prisiminant jos kovą už laisvę ir nepriklausomybę, ugdyti ištvermę, tobulinti topografines žinias, įtraukti į šį žygį kuo daugiau Lietuvos piliečių bei jaunimo organizacijų bei susipažinti su atmintinomis Algimanto apygardos partizanų vietomis.
 

Pėsčiųjų žygis „ALGIMANTO APYGARDOS PARTIZANŲ TAKAIS“ vyks 2014 m. gegužės mėn. 3 – 4 dienomis Inkūnų kaime, Anykščių rajone. Žygio atidarymas 3 d. 09:30 val. Startuojama 10:00 val. ir finišuojama 4 d. 10:00 val. Inkūnų kaime.

Tik išankstinė dalyvių registracija iki balandžio 30 d. el. paštu: jlpzygiai@gmail.com, arba telefonu 867123559.

Starto mokestis iki balandžio 30 d. – 20 Lt, mokant vietoje – 30 Lt (neatvykus į žygį pinigai nebus grąžinami).

Šiame žygyje gali dalyvauti visi norintys. Asmenys iki 16 metų gali dalyvaut tik su lydinčiu asmeniu. Visi nepilnamečiai privalo turėti tėvų sutikimą. Už sveikatą ir kitas pasekmes žygio metu atsako patys dalyviai – tai patvirtindami savo parašu dalyvio sveikatos kortelėje.

Žygyje bus du etapai: dieninis etapas – 25/50 km ir naktinis etapas – 20/35 km. Kiekvienas žygio dalyvis, orientuodamasis su žemėlapiu (1:50000), įveiks pasirinktą žygio etapą (-us) bei atstumą (-us). Startuojama ir finišuojama iš Inkūnų kaimo.

Nakvynė numatoma Inkūnų kaime, bazinės stovyklos teritorijoje. Turėti stovyklavimo inventorių, komandoms turėti šviesą atspindinčias liemenes ne mažiau kaip 2 vnt. Rekomenduojame atvykti iš vakaro.

Smulkesnė informacija: tel.: 860088112, el. paštu: jlpzygiai@gmail.com arba http://www.facebook.com/Jaunieji.Lietuvos.Patriotai

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min