Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 4d. 08:41

Ką veikti, kai nėra ką veikti?

Ką veikti, kai nėra ką veikti
Kay loves vintage, Flickr.com / Ką veikti, kai nėra ką veikti

Kiekvieno iš mūsų gyvenime karts nuo karto „nutinka“ atostogos. Jei žmogus yra įpratęs nieko neveikti ir darbo dienomis, tuomet problemų neiškils. O štai darboholikams yra gerokai sunkiau: po trijų dienų nieko neveikimo galima pradėti laipioti sienomis.

Jei gyvenate kaime ar už miesto, tuomet tikrai rasite, ką veikti. Tačiau ką veikti, jei atostogos mieste ir jūs negalite sau leisti išvykti į Bahamus? Vaikščiojimas po klubus, draugus, boilingą ir panašios pramogos kainuoja, be to, ir atsibosta labai greitai. Kaip pailsėti ir tuo pačiu pigiai atostogauti? Štai keletas patarimų, kaip naudingai praleisti laisvadienius.

  1. Neilgas pasivaikščiojimas ar bėgiojimas parke. Skamba banaliai? Tačiau tai išties naudinga. Gaivus oras, nauji įspūdžiai, o ką jau kalbėti apie teigiamas emocijas! Galite paprasčiausiai pasivaikščioti naujame dar neaplankytame parke – jums tai nieko nekainuos, o poilsį pajusite garantuotai.
  2. Gražiosios lyties atstovėms tikrai tiks pasivaikščiojimai po parduotuves. Tačiau ir kai kurie vyrai tai mėgsta. Tik nenusiteikite bėgioti po parduotuves: išeikite į prekybos centrą apsidovanoti – iš pradžių apsižiūrėkite ir rinkitės sau dovaną, o išsirinkę įsigykite. Ar kasdien tai galite sau leisti? Tai padės atsikvėpti nuo darbų ir tuo pačiu palepinti save.
  3. Pakvieskite artimiausius draugus puodeliui arbatos. Taip jūs atsipalaiduosite ir išvengsite išlaidų restorane. Juk taip dažnai būna, kad dirbate ar gyvenate šalia, tačiau vis neturite laiko susibėgti. Tik venkite išgertuvių, nes čia nebus nei naudos sveikatai, nei bendravimui.
  4. Tikri vyrai – laikas į žvejybą ar medžioklę! Puikus būdas atsipalaiduoti ir pamiršti apie kasdieninius darbus bei rūpesčius. O ką jau kalbėti apie tai, kad šis užsiėmimas žadina prigimtinius vyriškus jausmus – grįšite namo sustiprėję.

Mūsų bėgančiame amžiuje sunku atsipalaiduoti net ir atostogų metu. Ko gero, visi esate girdėję apie chronišką nuovargį – informacinio amžiaus ligą. Ir dažniausiai šis nuovargis kankina darboholikus. Kaip efektyviai ilsėtis – rekomenduokite ir komentaruose!

Kaip jūs racionaliai leidžiate laisvas dienas, kad į darbą ateitumėte pailsėję?

 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min