Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 08:20

Ką veikti šventiniu laikotarpiu?

Kalėdinės atostogos
Todd Lappin, Flickr.com / Kalėdinės atostogos
Šventės, laisvadieniai, savaitgaliai, atostogos – mes visada su nekantrumu jų laukiame, kuriame planus ir galvojame, ką gi nuveikti. Tačiau labai dažnai laisvos dienos ateina, o mes taip ir nežinome, ką veikti.

Todėl puolame į kraštutinumus: atliekame generalinę tvarką namuose arba sėdime visą savaitgalį prieš televizorių, valgom ir miegam. Štai keletą idėjų, ką gi galima nuveikti žiemos atostogų metu.

Vykite į kelionę

Jei neturite kelialapio – dar galite įsigyti paskutinės kelionės pasiūlymą. Jei nenorite išlaidauti, rinkitės keliones Lietuvoje. Dauguma patvirtina, kad išvykti kalėdiniu laikotarpiu ir po Naujųjų metų svetur, yra visnas geriausių sprendimų.

Nusibodo žiema? Drėgmė, sniegas ir neaiškus oras? Vykite, kur šilta! Nenorite keisti klimato? Vykite į artimiausią užsienį.

Pailsėkite gamtoje

Jei turite sodybą, kurioje galima gyventi ne tik vasarą, bet ir žiemą, galite čia praleisti žiemos niūras dienas. Arba čia suorganizuoti Naujųjų metų šventimą.

O štai ir privalumai. Visų pirma, pabūsite gryname ore, antra, papuošite vietines eglutes ir pašersite laukinius gyvūnėlius, jei netoliese yra miškas. Trečia, galite susigalvoti užsiėmimų lauke, kurių negalite atlikti mieste.

Pasivaikščiokite mieste

Jūs neturite sodybos arba nenorite ten vykti? Tuomet eikite į artimiausią miesto parką ir pasivaikščiokite. Kiekvieną dieną aplankykite vis kitą miesto vietą.

Užeikite į Turizmo informacijos centrą – ten tikrai jums patars, ką galite aplankyti savo mieste.

Nueikite į teatrą, parodą, koncertą

Žiema – geriausias laikas lankyti parodas, teatrus ir koncertines sales. Kodėl? Todėl, kad lauke yra žvarbu ir ilgai vaikščioti neišeina. O štai vasarą dauguma teatrų užsidaro.

Susitikite su draugais

Pasivaikščiojimui po miestą pasikvieskite seniai matytus draugus, aplankykite su jais parodas ir koncertus, vykite kartu į išvykas. Be to, su seniai matytais draugais galima susitikti ir namuose – tik surenkite tikrą šventę sau ir jiems.

Prisiminkite artimuosius

Labai dažnai artimiesiems trūksta dėmesio, ypač jei jūs vis dirbate. Šventinės dienos – pats geriausias laikas skirti visiems pakankamai laiko.

Pabūkite su vaikais, pasivaikščiokite, paskaitykite jiems arba paprasčiausiai – pakvailiokite. Surenkite mylimam vyrui ar mylimai žmonai romantišką vakarienę. Aplankykite tėvus, senelius, tetules – juk vyresniems žmonėms ypatingai trūksta dėmesio.

Skirkite laiko mėgstamam pomėgiui

Turite hobį, tačiau jam vis pritrūksta laiko? Kalėdinės ir Naujųjų metų atostogos pakankamai ilgos, todėl skirkite laiko ir savo pomėgiui.

Jūs neturite pomėgio? Pats laikas apie tai susimąstyti. Užsirašykite į dominančius kursus.

Pasirūpinkite savimi

Rūpintis reikia ir savimi – tai nėra laiko švaistymas. Ir tai galioja tiek moterims, tiek vyrams. Skirkite sau nors kiek laiko: apsilankykite kirpykloje, pasidarykite manikiūrą, pasilepinkite masažais. Jei nenorite arba negalite eiti iš namų – pasilepinkite ir namų sąlygomis, surengę SPA saloną namuose.

Gero Jums poilsio!

 

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:51
03:08
00:29

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min