Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LUNI kelionė per Antakalnio kalvas ir kapines

Antakalnis
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Antakalnis
Šaltinis: www.vilnius-events.lt
0
A A

Laisvasis universitetas (LUNI) tęsia seriją kelionių per Vilniaus kalvas ir kapines. Šįkart klaidžiosime po Antakalnio pakraščius.

Užkopsime į 5 kalvas ir pasigrožėsime Vilniaus vaizdais iš 3 apžvalgos aikštelių. Apžiūrėsime Šveicarijos miško parke likusius praeities reliktus: neaiškios paskirties bunkerį ir rūsį, antenos vietą, apsaugos stulpelius, Lenkijos kariuomenės amunicijos sandėlius ir vandens rezervuarą. Pražingsniuosime pro morgą, ligoninės slėptuves, bombos paliktą duobę, šv. Faustinos namelį. Aplankysime įdomesnius dviejų kapinių – Antakalnio ir Saulės – pakraščiuose pamirštus kapus: vokiečių karių, musulmonų karių, mažamečių našlaičių.

Kelionės pradžia – 19 val. Antakalnio g. 73 (prie „IKI“ prekybos centro). Maršruto ilgis – apie 5,5 km. Kelionės trukmė – apie 3 val.

Kelionę baigsime apie 22 val. prie Saulės kapinių vartų M. Paco ir Saulės g. sankryžoje. Iš čia netoli iki šv. Petro ir Povilo bažnyčios ir troleibusų stotelių.

Apsirenkite lengva sportine apranga, apsiaukite patogiais, nelygiam reljefui tinkančiais batais. Neužmirškite fotoaparato.

Temos Žygis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min