Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 sausio 8d. 08:24

10 būdų nenuobodžiauti sportuojant

Kaip nenuobodžiauti sportuojant
Flickr.com / Kaip nenuobodžiauti sportuojant
Sporto klube smagu būna dažniausiai 5 pirmus užsiėmimus – kol gulatės ant treniruoklio galva ne į tą pusę ir kol maigote visus įmanomus mygtukus ant bėgimo takelio. Po to kelias į sporto salę darosi vis ilgesnis, o reikalų, kuriuos galima atlikti vietoj užsiėmimo, atsiranda vis daugiau. Kaipgi nenuobodžiauti sporto salėje?

Klausytis muzikos ir audioknygų po vandeniu

Vienas nuobodžiausių užsiėmimų – plaukimas. Keturiasdešimt penkias minutes plaukioti ten ir atgal iš tikrųjų nuobodoka. Tačiau plaukti galima su plaukmenimis, šokinėti į vandenį, nardyti ir vartytis po vandeniu. Tačiau ir po dešimties tokių treniruočių viskas gali atsibosti. Įsigykite muzikos grotuvą, kurio galima klausytis... po vandeniu!

Žiūrėti serialus ir naujienas ant bėgimo takelio

Dideliuose sporto klubuose dauguma kardiotreniruoklių stovi prieš televizorius, kurie transliuoja madų, sporto ar muzikinių kanalų programas. Mažai kas drįsta paprašyti trenerio, kad šis perjungtų kanalą. Tačiau jūs galite pasiimti savo vaizdo grotuvą arba išmanųjį telefoną ir žiūrėti norimą serialą ar neperžiūrėtą laidą. Ant bėgimo takelių šiems įrenginiams yra net specialios lentynėlės ar laikikliai.

Išnaudoti naują inventorių

Sporto žurnaluose ir interneto portaluose galima rasti įvairių pratimų kompleksų su gimnastikos kamuoliu, plaukmenimis, tempimo virvėmis ir kitu inventoriumi. Jei jūsų lankomame sporto klube nėra tokių užsiėmimų, jūs galite savarankiškai įsigyti šį inventorių ir išbandyti siūlomus pratimus.

Vykdyti asmeninius normatyvus

Daugeliui nėra motyvacijos, užsibrėžus tikslą – „tapsiu lieknas ar liekna“ arba „būsiu sveikas ar sveika“. Sugalvokite tokias užduotis, kad galėtumėte rungtyniauti patys su savimi. Per kiek minučių nubėgsite 10 km? Per kiek minučių perplauksite plaukimo takelį? Ar jūs greitesni už žymų sportininką, draugą, kaimynę ar sūnų?

Sugalvoti pravardes aplinkiniams

Na taip... Už tokius patarimus galite ir nuteisti. Tačiau šis patarimas išties veikia! Kai jums lieka 15 minučių ant elipsinio treniruoklio, ir jau nebeturite jėgų įsivaizduoti save su gražiu bikini, pradėkite žvalgytis į aplinkinius. Kiekvienam iš jų galite sugalvoti pravardę, priklausomai nuo to, kaip jis atrodo ir kaip atlieka pratimus. Tiesa, būkite susitaikę su tuo, kad ir jūs patapsite kokiu nors „žvėreliu“ ar animaciniu herojumi, įvardintu kaimyno iš kairės.

Iki galo įvykdyti „100 atsispaudimų“, „10 km“ ar kitą programą

Šios programos yra populiarios tarp amerikiečių. Galite susirasti portalą, kuriame reikia registruotis ir išsirinkti tikslą: 100 atsispaudimų, 10 km bėgimo ir pan. Išsirinkite terminą, tarkim, 3 mėnesius. Susiveskite savo duomenis ir kiekvieną dieną stebėkite, kaip judate link tikslo. Labai įdomu, nes niekas iš jūsų nereikalauja gerų rezultatų akimirksniu, be to, diena iš dienos jūs iš tikrųjų judate link užsibrėžto tikslo.

Atlikti balansavimo pratimus

Labai svarbi užduotis, jei jūs skundžiatės koordinacija. Pilatesas, baletas, joga – pirmaisiais užsiėmimais tikriausiai krisite ant šono ne kartą. Todėl pirmus penkis užsiėmimus tikrai bus linksma. Ir aplinkiniams.

Sportuoti užmerktomis akimis

Ir ne tik todėl, kad nematytumėte priešais save kitų žmonių ar svajotumėte apie gardžią bandelę. Vizualizuokite raumenų darbą, ypač ši veikla gerai veikia stiprinant raumenis. Jei jūsų koordinacija puiki, tuomet atlikite visus anksčiau išvardintus pratimus užmerktomis akimis – tai bus naujas iššūkis.

Vaikščioti į grupines treniruotes

Tai gana paprastas patarimas. Bet ir patys nuobodžiausi pratimai presui arba nugaros raumenims grupėje atliekami linksmiau. O ką jau kalbėti, jei lankysite šokius ar kitus plastikos užsiėmimus! Be to, gėda bus pabėgti iš treniruotės likus 20 minučių iki jos pabaigos.

Išbandyti ciklinę treniruotę

Dėl šios treniruotės verta pasikonsultuoti su treneriais. Ciklinės treniruotės esmė – viską atlikti ciklais per tam tikrą laiką. Kiekvienam pratimų kompleksui skiriamos 3 minutės: pakartojimų atliksite mažai, tačiau pratimų per tą patį treniravimosi laiką – daug.

 

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Treniruotė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min