Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

5 pratimai, sudeginantys daugiausiai kalorijų

Lentos pozicija
North Hills, Flickr.com / Lentos pozicija
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Šie pratimai skirti moterims, tačiau dar niekas neuždraudė to paties pakartoti ir vyrams. Visi krūviai pateikti moteriai, sveriančiai 70 kg.

1 pratimas. „Lenta“ su pasipriešinimu

Atsistokite į „lentą“ – iš šios pozicijos atliekami atsispaudimai. Kojos tiesios. Po kiekvienos kojos besiremiančiais pirštais padėkite sulankstytą rankšluostį. Vaikščiokite po kambarį ar salę rankomis, tačiau kojomis nepadėkite. „Pakeliaukite“ taip po kambarį 3 kartus. 

2 pratimas. Įtūpstai

Atsistokite, kojos suglaustos. Tuomet viena koja atlikite įtūpstą į priekį. Keiskite kojas šuoliuku, alkūnės sulenktos 90 laipsnių. Per dieną atlikite tiek kartų, kiek galite. Per minutę sudeginsite 12 kalorijų.

3 pratimas. „Lenta“ su svarmenimis

Atsistokite į lentą. Rankos su svarmenimis remiasi į grindis. Kelkite paeiliui rankas prie kūno, lenkiant per alkūnes. Užlaikykite 2 sekundes. Per 1 minutę sudeginama 15 kalorijų.

4 pratimas. Pritūpimai su svoriais

Viskas labai paprasta: rankose laikykite svarmenis, pritūpkite ir užsilaikykite 2 sekundes. Rankos visuomet sulenktos per alkūnes 90 laipsnių. Per vieną minutę sudeginama 14 kalorijų.

5 pratimas. „Lenta“ su šuoliukais

Grįžkite prie pirmojo pratimo, tik vaikščioti nereikės. Stipriai įsiremkite rankomis. Šokite glausdami kelius prie krūtinės, ir vėl grįžkite į pradinę padėtį. Per minutę sudeginama 10 kalorijų.

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min