Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gražių pečių pratimai

Pratimai pečiams
Brian, Flickr.com / Pratimai pečiams
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Stiprūs ir platūs pečiai – gražaus vyro pasididžiavimas. Per amžius platūs vyro pečiai simbolizuoja jėgą ir vyriškumą. Kultūristai daug darbuojasi, norėdami pasiekti, kad jų figūra būtų panaši į V raidę.

Šiek tiek anatomijos: deltinius raumenis galima padalinti į priekinius, galinius ir vidurinius. Pečių juostą taip pat sudaro trapeciniai raumenys, kurie taip pat puošia vyrišką figūrą.

Galima išskirti du pagrindinius pečių lavinimo pratimus: štangos arba svarmenų stūmimas sėdint arba stovint, ir įvairūs judesiai svarmenimis su ištiestomis rankomis. Specialistai teigia, kad deltiniai raumenys labai gerai reaguoja į atsispaudimus. Tačiau naujokams reikėtų labai atsargiai atlikti šiuos pratimus su svoriais, kadangi šie pratimai gali traumuoti sausgysles ir kraujagysles.

Štai pratimų kompleksas, padėsiantis vystyti pečių juostos raumenyną. Atminkite, kad prieš kiekvieną treniruotę būtina apšilti ir atlikti tempimo pratimų kompleksą.

1 pratimas. Štangos stūmimas sėdint. Pratimas vysto priekinius ir šoninius deltinius raumenis. Atlikite 4 pakartojimus po 8 kartus.

2 pratimas. Svarmenų stūmimas sėdint. Pratimas vysto priekinius ir šoninius deltinius raumenis. Atlikite 3 pakartojimus po 6-8 kartus.

3 pratimas. Rankų su svarmenimis pakėlimas. Pratimas vysto priekinius deltinius, o taip pat ir trapecinius raumenis. Atlikite 4 pakartojimus po 6 kartus.

4 pratimas. Tiesių rankų su svarmenimis vedimas į šalis atsistojus. Pratimas vysto šoninius deltinius raumenis, taip pat dirba ir galiniai raumenys. Atlikite 4 pakartojimus po 6 kartus.

5 pratimas. Rankų su svarmenimis vedimas į šalis pasilenkus į priekį. Pratimas vysto galinius deltinius raumenis. Atlikite 4 pakartojimus po 6 kartus.

6 pratimas. Pečių gūžčiojimas laikant štangą. Šis pratimas stiprina ir vysto trapecinius raumenis. Atlikite 5 pakartojimus po 8-10 kartų.

Pastaba. Šis pratimų kompleksas skirtas sportininkams, turintiems gerą fizinį pasirengimą. Naujokams fizinių pratimų kiekį reikėtų mažinti ir atlikti pagal galimybes.

 

 

Komentarai
Temos Petys
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min