Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką veikti per kalėdines atostogas?

Kalėdų atostogos
Flickr.com / Kalėdų atostogos
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Per kalėdines atostogas jūs galite pakeisti savo gyvenimą – arba pradėti jį po truputį keisti. Štai jums puikus planas, kaip išnaudoti laisvas dienas taip, kad grįžtumėte į darbą visiškai kitu žmogumi.

Padalinkite atostogas į dvi dalis: pirmąją dalį jūs mokysitės daugiau judėti ir save stebėti, antrąją – pasiruošite teisingai maitintis.

Pirmoji diena.

Užsiveskite dienoraštį, užsiregistruokite forume ir raskite bendraminčių, kurie jus palaiko.

Antroji diena.

Pats laikas pasivaikščioti. Išeikite visai dienai ir stenkitės kuo daugiau judėti: vaikščiokite, vedžiokite šunį, bėgiokite, čiuožinėkite, slidinėkite, išvykite jodinėti. Atminkite, nėra blogo oro – yra tik bloga apranga, todėl pasirūpinkite šiltais apatiniais ir būkite aktyvūs.

Trečioji diena.

Ar žinote, kad gydytojai rekomenduoja per dieną padaryti ne mažiau nei 10 000 žingsnių? Sudarykite fizinio aktyvumo grafiką, įsigykite žingsniamatį ir sužinokite, kiek per dieną jūs žingsniuojate? Visus skaičius pradėkite žymėti dienoraštyje.

Ketvirtoji diena.

Pasikonsultuokite su specialistu ar gydytoju, koks aktyvumas jums reikalingas, kokia jūsų ištvermė ir ar nereikia numesti papildomų kilogramų.

Penktoji diena.

Pats laikas mankštinti raumenis: šventišką tingulį turi pakeisti aktyvumas. Jei vis dar nenorite kišti nosies į lauką, treniruotis galite ir prieš monitorių, išsirinkę jums patinkančias treniruotes ir trenerį.

Pasirinkite fizinius pratimus taip, kad jų kaitaliojant užtektų 21 dienai, nes būtent per tiek laiko susiformuoja nauji įpročiai. Sudarykite iš jų programą ir užsirašykite viską į dienoraštį.

Visos likusios jūsų gyvenimo dienos.

Pasiruoškite naujam gyvenimui darbo vietoje: susidarykite mankštą, kuri tiktų ir darbo vietoje, pavyzdžiui, pratimai prie kėdės, tempimo ir atsipalaidavimo pratimai. Ir nepamirškite pratimų akims – jos kenčia ne mažiau nei jūsų nugara.

Svarbiausiai – susiruoškite ir ženkite nors vieną žingsnį, kuriam vis pritrūksta laiko ir noro.

Temos Atostogos
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min