Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Metam gelbėjimosi ratą

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų – kaip sumažinti pilvą ir jo šonus? Kaip tai padaryti teoriškai, žino, ko gero, visi. Tačiau teorinės žinios pavirsta realybe nedažnai arba neilgam. Taigi, kas yra svarbu ir kas yra efektyvu, metant „gelbėjimosi ratą“?
Iššūkis – gelbėjimosi ratas
Iššūkis – gelbėjimosi ratas / Alex Bramwell, Flickr.com

1. Visų pirma – noras. Turi būti labai stipri motyvacija, norint pakeisti save ir pasiruošti kiekvienos dienos užsiėmimui.

2. Žemiau išvardintus dalykus reikia akylai stebėti ir atlikti pastoviai. Pilvo riebalai – tai atsargos juodai dienai. Ypač organizmas juos kaupia, kai mityba nėra stabili arba tuomet, kai mityba nėra suderinta su fiziniu krūviu. Kai mityba stabili, o judėjimas pastovus, kam tuomet reikia atsargų?

3. Atminkite, kad prioritetas – maitinimasis nedidelėmis porcijomis 5-6 kartus per dieną, o ne prakaitą varančios treniruotės po apsivalgymo.

Tipiška ir labai gerai pažįstama situacija, kai ryte mes geriame vandenį ir sultis, atsisakome sveikų pusryčių, pietų ir vakarienės, o vėlų vakare svečiuose kertame viską iš eilės.

4. Dabar lengviausias ir efektyviausias būdas. Išmokite ir įpraskite laikyti pilvą įtemptą. Visuomet apie tai galvokite. Beje, to yra mokomos ir jaunosios gimnastės nuo pat pirmų treniruočių. Tokia kontrolė taps įpročiu, o pilvo raumenys tik stiprės.

Bėgiojimas, slidinėjimas su slidėmis, vaikščiojimas, boksas ir panašios kardiotreniruotės – geriausi riebalų degintojai. Keiskite pratimus arba pridėkite vis naujų. Žinoma, geriau jei vis pridėsite naujų pratimų, atitinkamai didindami fizinio krūvio kiekį.

5. Pačios efektyviausios treniruotės pripažintos poroje arba grupėje. Individualūs efektyvūs pratimai yra atliekami su gimnastikos kamuoliu.

6. Rizikingiausias metodas – „artisto“. Kai jūs apsižiūrite, jog gelbėjimosi ratas vėl kaupiasi, 4-5 dienas valgote tik vaisius ir daržoves.

Pasibaigus šiai dietai, pasimatuojate taliją ir užsirašote didelius skaičius bei pasikabinate matomiausioje vietoje. Nuo šios dienos jūs valgote tik sveikai subalansuotą maistą ir pradeda reguliariai sportuoti. Ir turite atminti, kad jei vėl pradėsite maitintis kaip anksčiau, visas svoris sugrįš: organizmas vėl pradės kaupti atsargas, o visas jūsų darbas nueis „šuniui ant uodegos“.

Tik tuo atveju, jei naujas gyvenimo būdas įsitvirtins, jūs galėsite didžiuotis pasiektais rezultatais. O tam reikia turėti stiprią motyvaciją. Juk aktorius turi laikytis savo rolės iki vaidinimo pabaigos. Cirko artistas turi galvoti apie savo rolę visą sezoną arba turnė.

O kiek ilgai jūs išlaikysite?

 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius