Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Patarimai čiuožimo naujokams

Čiuožti gali išmokti kiekvienas
Flickr.com / Čiuožti gali išmokti kiekvienas
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Žiūrint dailiojo čiuožimo varžybas, rodos, kad čiuožėjai ant ledo atlieka neįmanomus dalykus. Tačiau kiekvienas iš mūsų gali atsistoti ant ledo ir čiuožti. Svarbiausiai – stiprus noras.

Visų pirma, nusiteikite, kad kritinėsite išties daug, juk išmokti čiuožti be šito – iš tikrųjų neįmanomas dalykas. Kad apsisaugotumėte nuo traumų, įsigykite antkelius ir apsaugas ant alkūnių. Bent jau psichologiškai jums tikrai bus lengviau – jūs nebijosite traumų. Stenkitės kristi ant šono, nes taip yra saugiau, taip mažiau susitraumuosite. Venkite kritimų ant nugaros, kad nežalotumėte stuburo.

Nereikėtų tą pačią dieną bėgti pirkti pačiūžų į artimiausią parduotuvę. Galbūt po keleto čiuožimo seansų jūs suprasite, kad šis laisvalaikis jums netinka ir kad mieliau stebėsite dailųjį čiuožimą per televizorių. Iš pradžių pačiūžas nuomokitės, ir tik įsitikinę, kas jums tinka ir patinka, jas įsigykite.

Ledas šiais laikais ne problema ir vasaros metu: jei norite rimtai treniruotis, į čiuožyklą teks vaikščioti pastoviai, ne rečiau nei dukart per savaitę.

Nesistenkite iš karto atlikti sudėtingų elementų, nes vietoj pasiekto rezultato turėsite tik mėlynes. Iš pradžių išmokite išlaikyti lygsvarą, po to išmokite čiuožti ant vienos kojos, taip pat svarbu išmokti stabdyti. Ir tik paskui išmokite čiuožti greitai ir bėgant. Treniruotis galima ir savarankiškai, tačiau protingiau būtų treniruotis su patyrusiu treneriu – taip jūs gausite daugiau naudos iš treniruočių.

Norint čiuožti – nėra jokių amžiaus apribojimų. Vargu, ar pateksite į pasaulio čempionatą pradėję čiuožti vyresniame amžiuje, tačiau jums tikrai niekas nekliudo atlikti sudėtingas čiuožimo figūras.

Svarbiausiai, patikėkite, kad jūs galite ir tuomet tikrai viskas pavyks!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min