Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sportas kaip hobis

Puiki pramoga – jodinėjimas
Thowra, Flickr.com / Puiki pramoga – jodinėjimas
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Vienas pagrindinių šiuolaikinio ofiso mitų susideda iš dviejų dalių. Iš vienos pusės, ofiso gyventojai supranta, kad sėdimas darbas nelabai palankus sveikatai. Be to, dažnai galima išgirsti pokalbius apie tai, kad „gerai būtų pradėti sportuoti“...

Iš kitos pusės, tie patys ofiso darbuotojai tiesiog įsitikinę, kad sportuoti reikia tik sporto klube! Taigi, supranti ką tau reikia daryti, tačiau iš karto ieškai priežasčių, kad to nedaryti.

Žinoma, sportas ir sporto klubas iš tikrųjų susiję dalykai. Vis dėlto, sportas gali tapti puikiu pomėgiu, pramoga ir laisvalaikiu.

Išsirinkite hobį

Vienas iš puikių būdų atsipalaiduoti ir pasportuoti – tai jodinėjimas. Šalia miestų tikrai yra netoliese įsikūrę žirgynai, kuriuos galite lankyti laisvadieniais ir vakarais. Be to, žirgui galite pasipasakoti, jis kinkuodamas galvą jus išklausys.

Jei jums patinka istorija, pasidomėkite, kur galėtumėte lankyti fechtavimo. O laikydami špagą galvokite, kaip tai turėjo daryti D‘Artanjanas kviesdamas priešininkus į dvikovą. Tai, ką rodo filmuose, ir tikrasis fechtavimas nelabai ką turi bendro.

Kaip ir ne sportas

Iš tikrųjų pomėgiai, kurių neišvysite per Olimpines žaidynes ar alternatyvias olimpiadas, taip pat gali pasitarnauti judėjimui.

Tarkim... fotografija. Žinote, kas treniruoja raumenis bevaikštant su fotoaparatu rankose? Fotografas lenkiasi, tupiasi, ieško savo meninei nuotraukai rakurso. Ne veltui sako, kad kadras turi būti atidirbtas kojomis. O kaip gi dirba rankos, visuomet keldamos kamerą su dideliu objektyvu? O kaip treniruojasi nugara, kai ant jos sunki kuprinė su reikiamomis priemonėmis?

Tarkim – šokiai. Gatvės, pramoginiai, sportiniai, Lotynų, hip-hopas ir dar daugybė kitų. Šie užsiėmimai tai ir kardiotreniruotės, ir tempimo pratimai, ir motorinės atminties vystymas.

Vasarą ir žiemą

Rinkdamiesi sportinį hobį, atkreipkite dėmesį, kad kai kurios rūšys – snieglenčių sportas arba golfas yra sezoniniai. Žinoma, lėktuvų pagalba ši problema yra išsprendžiama, tačiau kiekvieną savaitgalį jau negalėsite vykti į kitą šalį sužaisti partijos. Be to, brangus malonumas, kurį gali leisti sau ne kiekvienas.

Tačiau dauguma sportinių pomėgių tinka įvairiems sezonams, kadangi užsiėmimai vyksta salėje. Arba neturi griežtų apribojimų oro sąlygoms. Kitą vertus, kas gi trukdo kiekvieną sezoną turėti vis kitą užsiėmimą?

Svarbiausiai – reguliarumas

Hobis arba pramoga. O kiekvienas susidomėjęs žmogus skiria kiek gali savo pomėgiui. Todėl, jei jau pradėjote kažką daryti, nesustokite.

Bet kokio tipo pomėgis padeda sumažinti emocinį alkį ir bendravimo deficitą. Jūs sulauksite džiaugsmo ties mažomis pergalėmis ir naujų draugų kompaniją. Gal net ir darbo aplinkoje rasite bendraminčių. 

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Sportas
Parašykite atsiliepimą apie 15min