Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasiruošk Vilnius Challenge - išmok orientuotis

mano antradieniai akimirka
mano antradieniai akimirka
Šaltinis: Vilnius Challenge
0
A A

Gegužės 6 dieną Mano Antradienių kolektyvas kviečią į specialią orientavimosi trenituotę Vilnius Challenge dalyviams. Lietuvos orientavimosi rinktinės narė Gabrielė Keinaitė ir kiti patyrę orientacininkai dar kartą supažindins su orientavimuisi skirtais žemėlapiais, jų simboliais, išmokys naudotis kompasu bei atsižymėjimo sistema, kuri bus naudojama ir Vilnius Challenge metu.

Po teorinės treniruotės dalies drąsiausi galės trasą įveikti patys (po vieną ar su komandos draugu), o kiti turės galimybę bėgti kartu su treneriais. Visų norinčių išmokti orientuotis ar patobulinti savo įgūdžius lauksime Lazdynų miške. Treniruotė pradedantiesiems prasidės 18 val. Kad spėtumėte užsiregistruoti bei persirengti, atvykite anksčiau. Dalyvavimo mokestis 10 LTL. Informaciją kaip atvykti rasite http://www.antradieniai.lt

Plačiau apie treniruotę

Treniruotę visi pradės su žemėlapiais rankose - išsiaiškinsime, kas ir ką reiškia: taškeliai, brūkšneliai, skirtingų spalvų objektai, legendos ir kt. Palyginsime orientavimosi žemėlapį, su kiekvieno dažnai naudojamais miesto planais. "Ieškosi šiaurės", bei teisingai suorientuosime žemėlapį. Aptarsime kompaso naudojimo subtilybes ir išmoksime naudotis Sport ident atsižymėjimo sistema. Kiekvienas treniruotės dalyvis galės užduoti klausimus ir išsiaiškinti visas rūpimas smulkmenas susijusias su orientavimusi.

Praktinė orientavimosi treniruotė nebus sudėtinga - bendrai įveikiamos trasos ilgis 2 km. Viską supratę teorinėje dalyje galės jėgas išbandyti vieni, o tie kam dar trūks drąsos trasą galės įveitki su treneriais - čia veiksmas vyks lėčiau, visi galės užduoti papildomus klausimus, pasitikrinti ar teisingai supranta žemėlapio bei kompaso informaciją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min