Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 4d. 13:09

Milano ir Paryžiaus maratonuose lietuviai rinks lėšas vaikams

Utramaratonas Mirties slėnyje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Maratono bėgikas

​Šį sekmadienį, balandžio 6 d., Milano maratone startuoja D. Britanijoje studijuojantis lietuvis Povilas Lengvinas. Portsmuto universiteto sporto vystymo ir plėtros studijų studentas bėgs norėdamas atkreipti dėmesį ir surinkti lėšų VO トGelbėkit vaikus" dienos centrams. Tą pačią dieną tuo pačiu tikslu Paryžiaus maratone ir Dublino トGreat Ireland Run" 10 km distancijoje startuos Airijos lietuvių bėgikų klubo aistruoliai.

トMes nepaprastai sujaudinti tokio užsienyje gyvenančių lietuvių dėmesio ir noro padėti mūsų vaikų dienos centrams. Tiek Povilas, tiek Airijoje gyvenantys lietuviai patys parodė iniciatyvą ir kreipėsi į mus su pasiūlymu bėgti ir taip atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų dienos centrus, juose sprendžiamas sunkiai gyvenančių Lietuvos šeimų problemas bei surinkti jiems reikalingų lėšų. Linkime bėgikams didžiausios sėkmės ir kviečiame visus juos palaikyti", - sako VO トGelbėkit vaikus" generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė.

Povilas savo paskyroje pasauliniame lėšų rinkimo portale トAmmado" rašo: トNoriu paremti vaikus, kuriais rūpinasi トGelbėkit vaikus" organizacija. Keiskime ir darykime vaikų gyvenimą geresnį kartu! Ačiū visiems, kas palaikys mane ilgam kely iki finišo". Povilas už トGelbėkit vaikus" dienos centrus taip pat bėgs gegužės 25 d. organizuojamame Vilniaus pusmaratonyje.

Šį sekmadienį Paryžiuje vyksiančiame maratone už トGelbėkit vaikus" dienos centrus bėgs ir Airijos lietuvių bėgikų klubo nariai, inicijavę projektą トMums rūpi". Jo organizatoriai lėšas vaikų dienos centrams renka portale トaukok.lt" ir kviečia prie jo prisijungti lietuvių bendruomenes, organizacijas ir visus aktyvius Lietuvos piliečius, gyvenančius įvairiuose pasaulio kraštuose. Prie Airijos lietuvių iniciatyvos jau prisijungė Čikagos lietuvių bėgikų klubas bei pavieniai bėgikai iš Lietuvos ir kitų pasaulio šalių.

Tuo tarpu patys トGelbėkit vaikus" dienos centrai šį sekmadienį pradeda pasiruošimą トNike We Run Vilnius/DNB pusmaratoniui" - iki gegužės 25 d. centruose bus organizuojamos bėgimo treniruotės su fizinio lavinimo mokytojais. Iš registracijos į pusmaratonį metu paaukotų pinigų bus skirtos stipendijos norintiems sportuoti トGelbėkit vaikus" dienos centrų auklėtiniams, jų talento lavinimui.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min