Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

14 šoko dienų kūnui ir sielai

Kiekvieną dieną nauji sąskambiai
Keith McDuffee, Flickr.com / Kiekvieną dieną nauji sąskambiai
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Jūsų figūra įspūdinga? Ar didžiuojatės savo atvaizdu veidrodyje? Ir nėra jokių nereikalingų raukšlelių? Jūs mėgaujatės aptemptais drabužiais?

Jūs tikri šaunuoliai, jei viską atsakėte teigiamai – aplodismentai ir džiaugsmo šūkiai! Tačiau jei abejojate nors ties vienu atsakymu, jums prireiks šoko terapijos. Pats laikas skirti laiko sau!

Psichologai yra nustatę, jog patirdamas lengvą šoką žmogus efektyviai priima bet kokią informaciją. O bet kokios mintys veikia ir kūną. Tad mažiau kalbų, daugiau darbų.

Lieknėjimo kursas šoko pagalbai tęsiasi 14 dienų. Kiekvieną dieną mes sutinkame su nauju šoku ir užtvirtiname rezultatą pozityviu nusiteikimu. Kiekvieną pasižadėjimą vertėtų kartoti kasdien. Jei norite tikro efekto, siūlome viską susirašyti ant ryškių lapelių ir išsikabinti juos visuose namuose matomose vietose. Tokiu būdu užtvirtinsite teigiamas mintis, kurios privers ir teigiamai veikti.

Ir atminkite, viskas – jūsų rankose ir priklauso nuo jūsų fanatizmo.

1 diena. Drąsiai nusirenkite ir stokite ant svarstyklių. Nuogi prieikite prie veidrodžio ir pažiūrėkite tiesai į akis. Nufotografuokite save – nereikėtų to rodyti silpnesnių nervų žmonėms.

Dienos teiginys: Aš atspindžiu gamtos grožį ir harmoniją!

2 diena. Ryte ant tuščio skrandžio išgerkite augalinio nerafinuoto aliejaus, rekomenduotini moliūgų, linų arba alyvuogių. Po to išgerkite stiklinę karšto vandens. Viso kurso metu atlikite rytais šią procedūrą.

Dienos teiginys: Visi mano ketinimai ir norai visuomet išsipildo!

3 diena. Palįskite po šaltu dušu ir pašlepsėkite sau per problemines vietas. Nusišluostykite drėgnu rankšluosčiu.

Dienos teiginys: Aš jaučiu savo jėgą ir grožį!

4 diena. Nupirkite 2 paprastas spynas. Vieną kabinkite ant šaldytuvo po 18 valandos. Antrą, kabinkite sau ant pilvo ir užrakinkite. Atrakinti galima tik ryte! Kartoti tai kasdien.

Dienos teiginys: Mano kūnas – mano turtas!

5 diena. Nusipirkti didelį kiekį savo mėgstamiausių saldainių, šokolado, tortą. Ir visa tai išdalinti draugams ir pažįstamiems. Žiūrėkite, kaip jie valgo, o patys palaidokite šitą norą.

Dienos teiginys: Mano gyvenimas – saldus, jis kaip šokoladas!

6 diena. Nusipirkite purią minkštą bandelę ir sulesinkite ją paukščiukams. Išsikepkite mėgiamą riebų kotletuką arba riebios mėsos gabalą – išsitrinkite pilvą atvėsusiais riebalais ir iš karto nusiprauskite. Nuo šios dienos iki kurso pabaigos pamirškite apie miltinius patiekalus ir riebius gaminius.

Dienos teiginys: Mano pilve – tik meilei ir laimei užtenka vietos!

7 diena. Į tuščią vonią pribarstykite daug daug ledo gabaliukų. Pavaikščiokite po ledą, išsitrinkite juo kūną, tik nesėdėkite! Po to nusiplaukite po šiltu dušu.

Dienos teiginys: Aš riebalų degintojas!

8 diena. Prisiminkite apie savo raumenis: atsilenkimai, atsispaudimai, prisitraukimai, vaikščiojimas laiptais, bėgiojimas.

Dienos teiginys: Aš jaučiu savo raumenyną!

9 diena. Prileiskite karštą vonią, įpilkite stiklinę citrinos sulčių ir jūros druskos. Iki pusės sėdėkite vonioje 20 minučių. Nusiprauskite po šiltu dušu ir išsitrinkite šiurkščia kempine.

Dienos teiginys: Mano mintys, galva, kūnas ir oda švarūs!

10 diena. Visą dieną nieko nevalgykite. Gerkite tik žalią arbatą, ne mažiau 2 litrų.

Dienos teiginys: Aš geriu sėkmės šaltinį!

11 diena. Išmeskite visą šlamštą iš namų. Išmeskite drabužius, kurių nedėvite ir kuriuos trinate kasdien, ypatingai būkite kritiški namų drabužiams.

Dienos teiginys: Aš rengiuosi kaip karalienė!

12 diena. Užsiriškite akis ir užkimškite ausis. Taip išbūkite ne mažiau nei valandą.

Dienos teiginys: Aš savo gyvenimo ir likimo kalvis!

13 diena. Paimkite markerį ir ant savo kūno užrašykite tris gražius ir malonius žodžius: meilė, grožis, švelnumas ir pan.

Dienos teiginys: Aš esu stebuklas!

14 diena. Nusipirkite didelę rožių puokštę. Prisipilkite vonią vandens ir užpilkite ją rožių žiedlapiais.

Dienos teiginys: Aš viską galiu!

Visi mes turime pasirinkimo laisvę – nugalėti arba būti nugalėtiems, kovoti arba nusileisti, kurti arba grožėtis kitų menu. Nepabandysi – nesužinosi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min