Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 30d. 10:56

Dar vienas Italijos miestelis namus parduoda už juokingas kainas – bet net dar geresnėmis sąlygomis

Laurenzana
Basilicata Turistica nuotr. / Laurenzana

Pastaraisiais metais reguliariai pasirodo naujienos apie galimybę įgyvendinti svajonę – įsigyti namą Italijoje. Ištuštėję šalies miesteliai ir kaimai vienas po kito siūlo įsigyti apleistus jų namus vos už 1 Eur. Į jų gretas stoja ir Laurenzana, bet vilioja dar geresnėmis sąlygomis.

Paprastai per tokias akcijas įsigyjantys namus privalo įsipareigoti pastatus ir suremontuoti per numatytą laiką, ir sumokėti kelių tūkstančių eurų užstatą. Laurenzana, esanti Bazilikatos regione Italijos pietuose, nusprendė išsiskirti iš minios.

Laurenzana iš tų, kurie nuspręs įsigyti be šeimininkų likusius ir palengva dūlančius namus, nereikalaus jokio užstato. Tikimasi, kad tai palengvins nekilnojamojo turto įsigijimo procesą potencialiems pirkėjams.

Miestelio siūlomi namai – gana įvairios būklės, bet į juos visus reikės įdėti nemažai darbo. Norintieji įsigyti namą dar prieš sandorį turės pateikti renovacijos planą ir sulaukti valdžios pritarimo.

Tuomet, naujasis savininkas, susitvarkęs pirkimo dokumentus, turės pradėti darbus per tris mėnesius ir juos užbaigti per trejus metus.

Laurenzana istorija siekia viduramžius. Juos mena ant skardžio stovintys XII–XIII a. pilies griuvėsiai, miestelį juosianti siena su bokštais. Gatvelės čia jaukiai pinasi tarp senų pastatų ir susibėga į istorinį centrą.

Netoliese yra ir Appennino Lucano Val D'Agri Lagonegrese nacionalinis parkas.

Norintieji daugiau informacijos turėtų rašyti el. paštu comunelaurenzana@rete.basilicata.it.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

26:32
00:48
26:34

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje