Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 20d. 13:50

Neblaivūs britai sukėlė sumaištį oro uoste

„easyJet“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „easyJet“

Oro uosto bare prieš skrydį užtrukę ir lėktuvą pakilimo taku vytis nusprendę britai rizikavo būti pašauti policijos – tokiais atvejais pareigūnams yra leidžiama panaudoti ginklą.

Incidentas, kurio tiksli data nenurodoma, įvyko Italijai priklausančios Sardinijos salos sostinės Kaljario oro uoste, jo kaltininkai – du britai: 65 metų Antonino Loi ir 40-metis jo sūnus Tony Loi.

Teigiama, kad prieš skrydį į Londoną vyrai oro uosto bare laiką leido taip nerūpestingai, kad prarado laiko nuovoką, o kai pastebėjo, kad įlaipinimo procedūra baigėsi ir bendrovės „EasyJet“ lėktuvas jau ruošiasi kilti, nutarė pasielgti itin kvailai.

Jie su savo daiktais pro avarinį išėjimą sugebėjo išbėgti į saugomą oro uosto teritoriją ir ėmė vytis pakilimo tako link riedantį lėktuvą.

Į tokį užsieniečių elgesį reaguota, kaip reikalauja saugumo taisyklės – itin griežtai: objekto teritorijoje įsijungė aliarmo signalai, iškviestos ginkluotos policijos pajėgos, kurios ir sulaikė į draudžiamą zoną įžengusius britus.

Teigiama, kad saugumo instrukcijos policijos pareigūnams tokiais atvejais suteikia teisę panaudoti ginklus ir šauti į asmenis, kurie be leidimo pateko į draudžiamą zoną.

„Jeigu toks poelgis nebūtų kvailas, jis būtų labai juokingas. Vėliau mes visi pasijuokėme iš tų dviejų idiotų – reikėjo matyti, kaip jie bėga su savo lagaminais ant ratukų. Atrodė tarsi komedijos scena. Jie rizikavo būti nušauti“, – oro uosto policijos pareigūną Mimmo Bar cituoja britų spauda.

„EasyJet“ patvirtino, kad toks incidentas įvyko, taip pat informavo, jog minėti vyrai į lėktuvą neįleisi.

Po sulaikymo Antonino Loi ir Tony Loi už griežtų oro uosto taisyklių pažeidimus skirtos po 2 000 eurų (apie 1770 £) baudos.

Vyrai teisinosi, kad nieko blogo nepadarė. „Tiesiog atidarėme ne tas duris. Negi dėl to esame nusikaltėliai? Tik norėjome patekti į savo lėktuvą“, – sakė Tony Loi, pridūręs, kad tądien su tėvu jie nebuvo girti.

ANGLIJA.today
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje