Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 5d. 22:14

Romos Kalėdų eglė – ir vėl patyčių objektas

Romos kalėdinė eglė
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr. / Romos kalėdinė eglė

Romos gyventojai ir vėl kreivai žiūri į savo miesto Kalėdų eglę. Beveik 20 metrų žaliaskarė – gal ir kažkiek žalia, bet tikrai ne skarota. Keistos formos medis iškart priminė praėjusių metų fiasko, kai Kalėdų eglė buvo lyginama net su tualeto šepečiu.

Pirmadienį į Piazza Venezia atgabenta eglė atrodė išties keistai. Viršūnė – lyg ir tikros eglės, tačiau žemiau visas medis buvo toks išskabytas, kad vaizdas net labiau juokino, nei liūdino.

Praėjusiais metais toje pačioje vietoje stovėjusi Romos Kalėdų eglė gavo „Spelacchio“ vardą – italų kalba šis žodis reiškia „plika“, „nusususi“. Medis nudžiūvo ir numetė savo spyglius praėjus dviem savaitėms po to, kai buvo pastatytas. Kalėdų eglė praėjusiais metais kainavo beveik 50 tūkst. eurų.

Šių metų eglė, atgabenta iš Čitiljo, jau vadinama „Spelacchio #2“.

Įmonė, atsakinga už eglės pastatymą, aiškino, kad ilgesnės medžio šakos buvo nupjautos, kad eglė būtų saugiai atgabenta iš Šiaurės Italijos. Ji žada, kad prieš įžiebimo ceremoniją šeštadienį medis tikrai bus panašesnis į tradicinę Kalėdų eglę. Ji turėtų būti išpuošta daugiau nei 60 000 lempučių ir 500 kalėdinių ornamentų.

Praėjusiais metais vietos gyventojai šaipėsi, kad apgailėtina Kalėdų eglė – amžinojo miesto amžinojo nuosmukio simbolis. Bet nudžiūvęs medis tarsi atgijo pokštuose – jis susilaukė tiek patyčių, kad eglei net buvo sukurta „Twitter“ paskyra. Galiausiai net miesto valdžia paskelbė ją mirusia.

Šių metų eglė kainavo 376 tūkst. eurų, skelbia Italijos spauda. Tačiau už ją mokėjo ne miesto valdžia, o šių metų rėmėjas „Netflix“. Jis, beje, anksčiau paskelbė reklaminį vaizdo klipą, kuriame šaiposi iš praėjusių metų eglės.

VIDEO: Spelacchio torna a Roma | Netflix

Eglė bus įžiebta šeštadienį. O penktadienį vyks Vatikano Kalėdų eglės įžiebimo renginys.

Kaip atrodė praėjusių metų Romos Kalėdų eglė, žiūrėkite nuotraukų galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje