Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 30d. 12:26

Turistai liko šokiruoti: Romoje už žuvį ir spagečius gavo 430 Eur sąskaitą

Turistams Romoje už žuvį ir spagečius pateikta 430 Eur sąskaita
123rf.com nuotr. / Turistams Romoje už žuvį ir spagečius pateikta 430 Eur sąskaita

Restorano Romoje savininkai privalėjo teisintis po to, kai du turistai viešai pasipiktino 430 Eur siekiančia sąskaita už du patiekalus ir vandenį.

Du keliautojai iš Japonijos rugsėjo pradžioje pietavo Italijos sostinėje esančiame „Antico Caffè di Marte“ restorane. Jie užsisakė dvi lėkštes žuvies su spagečiais. Iš gėrimų jiems pakako vandens. Už tai jiems buvo pateikta 439,8 Eur sąskaita.

Nuotr iš „TripAdvisor“/Turistams Romoje už žuvį ir spagečius pateikta 430 Eur sąskaita
Nuotr iš „TripAdvisor“/Turistams Romoje už žuvį ir spagečius pateikta 430 Eur sąskaita

„TripAdvisor“ įkeltame kasos kvite matyti, kad maistas kainavo 349,8 Eur, o į sąskaita dar įskaičiuoti ir 80 Eur privalomi arbatpinigiai. Būtent tai ir papiktino nemažai portalo vartotojų.

„Antico Caffè di Marte“ yra Romos centre, šalia Castel Sant'Angelo. Restorano įvertinimas „TripAdvisor“ – vos 2 žvaigždutės iš 5. Nemažai lankytojų šią vietą vadino sukčiais, apgavikais ir vagimis. Portalo vartotojai skundėsi neadekvačiomis kainomis, paslėptais mokesčiais ir prastu aptarnavimu.

Restorano savininkai Italijos leidiniui „Corriere de la Sera“ gynėsi dėl sąskaitos Japonijos turistams. Jie teigė, kad restorano meniu yra aiškus, o japonai pageidavo ne tik spagečių, o ir šviežios žuvies – todėl sąskaita už maistą ir išaugo. Privalomų arbatpinigių dydžio jie nekomentavo.

Nuotr iš „TripAdvisor“/Turistams Romoje už žuvį ir spagečius pateikta 430 Eur sąskaita
Nuotr iš „TripAdvisor“/Turistams Romoje už žuvį ir spagečius pateikta 430 Eur sąskaita

Tai ne pirmas kartas, kai turistams pateikiamos astronominės sąskaitos Italijoje. Šiemet vieni turistai piktinosi turėję mokėti 81 Eur už du mėsainius ir kavą.

Prieš porą metų britai apstulbo gavę sąskaitą Venecijoje – netyčia pravalgė 526 eurus, kai padavėjas jiems atnešė neužsakytų patiekalų. 2018 m. turistai Venecijoje kreipėsi į policiją, kai už maistą gavo 1,1 tūkst. eurų sąskaitą.

Kiti turistai Venecijoje už vandenį ir kavą yra gavę ir 43 eurų sąskaitą.

Vietos pareigūnai ėmėsi kovoti su iš turistų nesąžiningai norinčiais pasipelnyti restoranais. Sąskaitas už tai gauna patys verslai. Pavyzdžiui, minėtas restoranas Venecijoje gavo 10 tūks. Eur baudą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje