Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Patrulių sulaikytas neblaivus kandidatas į Kauno rajono tarybą: „Medžioklėje labai sušalome, išgėrėme brendžio, o tada sustabdė policija“

Kauno rajono savivaldybė taryboje jau anksčiau dirbęs Č.Paulauskas rinkimų išvakarėse buvo sulaikytas, kai neblaivus vairavo savo automobilį.
Eriko Ovčarenko ir pakaune.tsajunga.lt nuotr. / Kauno rajono savivaldybė taryboje jau anksčiau dirbęs Č.Paulauskas rinkimų išvakarėse buvo sulaikytas, kai neblaivus vairavo savo automobilį.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo 2007-ųjų Kauno rajono savialdybės taryboje esantis Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-KLD) partijos Kauno rajono skyriaus pirmininko pavaduotojas Česlovas Paulauskas šiuos rinkimus į savivaldybę prisimins ilgai. Rinkimų išvakarėse važiuodamas namo iš medžioklės jis įkliuvo policijai. Jo kraujyje rasta 2,03 promilės alkoholio.

„Gėda, liūdna, bet kažkaip reikės gyventi“, – kalbėdamas su 15min.lt sakė Č.Paulauskas, siekiantis būti perrinktas į Kauno rajono savivaldybės tarybą.

Babtų bendruomenės tarybos narys, Kauno regiono TS-KLD partijos koordinacinės tarybos narys, taip pat Kauno rajono savivaldybės tarybos TS-LKD partijos frakcijos seniūno pareigas ėjęs politikas tikino anksčiau niekada nevairavęs išgėręs. Dėl to neturėjęs ir nuobaudų.

Šįkart viską esą lėmė atsitiktinumas. „Buvau medžioklėje. Labai sušalome, tad išgėrėme po stikliuką brendžio. Po to iš karto sėdau į automobilį. Netrukus mane sustabdė policija“, – pasakojo Č.Paulauskas.

15min.lt sekmadienį jau skelbė Policijos departamento išplatintą informaciją apie tai, kad neblaivus kandidatas į savivaldybių rinkimus buvo sulaikytas autostradoje Kaunas-Klaipėda, Kauno rajono teritorijoje. Jo mašinoje pareigūnai rado legaliai laikytų ginklų, kurie šiuo metu laikinai konfiskuoti. Už transporto priemonės vairavimą išgėrus politikui surašytas protokolas. Renkama medžiaga administracinei bylai.

Kaip tęsis jo tolimesnė politinė karjera Č.Paulauskas nesiėmė prognozuoti. Politiką kandidatas į Kauno rajono savivaldybės tarybą yra įvardinęs kaip vieną iš didžiausių savo pomėgių. Po jos rikiuojasi jau minėta medžioklė, kelionės, sportas ir dalyvavimas renginiuose.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau